biuro@gepto.pl

+48 507-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Dekoracje świąteczne z drewna

Blog

krzysztof@beeweb.pl
Listopad 25, 2019

Share

Dekoracje świąteczne z drewna

Drewno w domu to nie tylko kwestia użytkowa. To nie tylko panel drewniany czy blat drewniany. To również niepowtarzalny klimat i nastrój. To szerokie pole do popisu do aranżacji wnętrz z użyciem drewnianych ozdób świątecznych.

Dekoracje świąteczne z drewna litego to cudowny dodatek do aranżacji wystroju domu jak i świątecznego stołu. To zarówno stroiki, choinki czy drewniane ( bardzo popularne ) napisy witające gości lub podkreślające atmosferę domu podczas świąt.

Zrób lub kup to sam

Do wykonania ozdób polecamy rodzime gatunku takie jak buk, dąb czy efektowny jesion. Określone ozdoby możemy pokrywać całą gamą kolorów farb lub lakierów o różnych właściwościach. Dzięki użyciu tych ekologicznych materiałów święta Bożego Narodzenia zyskają wyjątkowy klimat.

Jeśli nie chcecie Państwo samemu wykonywać świątecznych ozdób zapraszamy do internetu. Szereg polskich firm oferuje w tym okresie szeroką gamę ozdób choinkowych i świątecznych wykonanych z starannie wyselekcjonowanych gatunków drewna.

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt