biuro@gepto.pl

+48 507-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Dekoracje świąteczne z drewna

Blog

krzysztof@beeweb.pl
Listopad 25, 2019

Share

Dekoracje świąteczne z drewna

Drewno w domu to nie tylko kwestia użytkowa. To nie tylko panel drewniany czy blat drewniany. To również niepowtarzalny klimat i nastrój. To szerokie pole do popisu do aranżacji wnętrz z użyciem drewnianych ozdób świątecznych.

Dekoracje świąteczne z drewna litego to cudowny dodatek do aranżacji wystroju domu jak i świątecznego stołu. To zarówno stroiki, choinki czy drewniane ( bardzo popularne ) napisy witające gości lub podkreślające atmosferę domu podczas świąt.

Zrób lub kup to sam

Do wykonania ozdób polecamy rodzime gatunku takie jak buk, dąb czy efektowny jesion. Określone ozdoby możemy pokrywać całą gamą kolorów farb lub lakierów o różnych właściwościach. Dzięki użyciu tych ekologicznych materiałów święta Bożego Narodzenia zyskają wyjątkowy klimat.

Jeśli nie chcecie Państwo samemu wykonywać świątecznych ozdób zapraszamy do internetu. Szereg polskich firm oferuje w tym okresie szeroką gamę ozdób choinkowych i świątecznych wykonanych z starannie wyselekcjonowanych gatunków drewna.

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

4 thoughts on “Dekoracje świąteczne z drewna”

 1. Matka Polka

  Author

  Styczeń 3, 2020

  W te święta z dziećmi wykonaliśmy ozdoby zgodnie z filozofią zero waste. Wszystko nam wyszło tak jak planowaliśmy, a po za tym, co najważniejsze, spędziliśmy trochę czasu jako rodzina. Usiedliśmy wokół naszej wysepki kuchennej i okazał się, że blat drewniany to świetne miejsce do pracy. Już jesteśmy umówieni na przyszły rok.

  Odpowiedz

 2. Wioletta Serdak

  Author

  Styczeń 3, 2020

  Skorzystaliśmy z pomocy sieci i na naszym drzewku wiszą ozdoby wykonane przez nas samych. Dało nam to mnóstwo zabawy i przeświadczenia, że robimy coś dla przyrody. Choinkę mamy już trzeci rok tą samą i zaraz po świętach wraca na ogród.

  Odpowiedz

 3. Borys

  Author

  Luty 18, 2020

  Czy będą pomysły na święta Wielkanocne? Uwielbiam robić dekoracje świąteczne z drewna, a następną okazją będzie właśnie Wielkanoc. Dekoracji w moim domu jest od groma, takie mam hobby, że je po prostu lubię. Czekam z niecierpliwością na kolejny podobny artykuł.

  Odpowiedz

 4. Pruszków

  Author

  Marzec 10, 2020

  Ja z córką od zawsze robimy ozdoby same, a od niedawna właśnie z drewna. Polecam każdemu takie ozdoby, wpasowują się do każdej aranżacji.

  Odpowiedz

Leave Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt