biuro@gepto.pl

+48 507-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Drewniane panele ścienne: oryginalny pomysł na wykończenie ścian

Blog

krzysztof@beeweb.pl
Sierpień 14, 2019

Share

Drewniane panele ścienne: oryginalny pomysł na wykończenie ścian

Malowanie, to wciąż najczęściej stosowany sposób na wykończenie ścian.  Łatwość użycia i ogromna gamma dostępnych kolorów powodują, że w wielu mieszkaniach ten ostatni etap kompleksowych remontów wykonują sami właściciele. Podobnie jest z tapetowaniem choć przy tej czynności warto rozważyć dobrania lub wynajęcie do pomocy kogoś z doświadczeniem w tej dziedzinie.

Natomiast jeśli postawimy na oryginalność i ocieplenie wnętrza naturalnym materiałem, to w tej roli doskonale odnajdą się panele drewniane. Ich użycie pozwoli nam również na zamaskowanie ewentualnych mankamentów ścian.

W małym i dużym

Użycie paneli drewnianych, to oszczędność czasu, a więc szybki efekt niebanalnego wnętrza.  Najlepszy efekt użycia drewna w formie paneli uzyskamy w dużych, przestronnych wnętrzach. Pamiętajmy jednak, że drewno w każdej formie nadaje się również do mniejszego metrażu. W przypadku Paneli Gepto może również dzielić przestrzeń użytkową..

Ścianki działowe Gepto

Jeśli chcesz stworzyć ściankę działową z paneli  użyj Paneli  Gepto Completo. Panele te złożone są z laminowanej płyty, do której przytwierdzone są poszczególne lamelki. Połączenie dwóch płyt tylnych sprawi, że powstanie ścianka, która będzie skutecznie oddzielała dwie części pomieszczenia. Taka ścianka sprawdzi się m.in. podczas podziału pokoju Twoich pociech.

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt