biuro@gepto.pl

+48 507-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Osłona przed słońcem – letni pomysł na panele Gepto

Blog

GEPTO
Kwiecień 7, 2019

Share

Osłona przed słońcem – letni pomysł na panele Gepto

Gepto to panele drewniane o budowie żaluzjowej. Choć przeznaczone są w głównej mierze do wystroju wnętrz można z nich stworzyć również wiele innych ciekawych konstrukcji. Pisaliśmy już na naszym blogu o dekoracyjnych aspektach Gepto i pokazywaliśmy ich zastosowanie w praktyce na przykładzie warszawskiego salonu Volvo. Warto jednak zaznaczyć, że to nie jedyne możliwe zastosowanie tych paneli. Dziś zupełnie nowy pomysł na Gepto.

W ofercie Gepto znajduje się kilka różnych modeli paneli. Są wśród nich takie, które mają lite podłoże oraz takie, które charakteryzują się budową ażurową. Delikatne deseczki montowane w pionie mogą nie tylko zdobić wnętrze pomieszczenia ale mogą być również zastosowane na zewnątrz budynku. Panele Gepto zamontowane bezpośrednio na elewacji u mogą stanowić bardzo ciekawą podpórkę dla pnączy. Oplatające je bluszcze, dzikie wino czy inne rośliny ozdobne stworzą wspaniałą zieloną ścianę, która będzie pięknie prezentowała się przez całe lato.

Panele Gepto można również wykorzystać jako ścianki oraz dach altany. Delikatna, ażurowa konstrukcja ochroni przed nadmiernym słońcem i pozwoli stworzyć przyjemne miejsce do odpoczynku.

Gepto to także ciekawy materiał do stworzenia ścianek i zadaszenia tarasu. Pozwalają zacienić miejsce odpoczynku, a równocześnie stają się podporą dla pnączy oraz różnych roślin ogrodowych.
Zanim jednak zdecydujesz się na wykorzystanie paneli w swoim ogrodzie pamiętaj, że wykonane są one z drewna i konieczne jest zabezpieczanie ich odpowiednim impregnatem.

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt