biuro@gepto.pl

+48 507-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Panele Gepto materiałem na ściankę działową

Panele ścienne

GEPTO
Styczeń 22, 2019

Share

Panele Gepto materiałem na ściankę działową

Panele ścienne mogą spełniać wiele bardzo różnych funkcji. Najczęściej wykorzystywane są do dekorowania ścian i sufitów. Jednakże niektóre modele można wykorzystać również w bardziej praktyczny sposób np. tworząc z nich ścianki działowe.

Panele Gepto

W sklepach oraz zakładach stolarskich dostępnych jest obecnie wiele różnych modeli paneli ściennych. My opowiemy o tych, które produkujemy w naszej stolarni – panelach Gepto. Obecnie posiadamy w swoim sklepie 4 modele tych paneli. Ich charakterystyczną cechą jest budowa żaluzjowa, jednak każdy model różni się detalami budowy oraz sposobem montażu. W zależności od tego jak są zbudowane poszczególne modele, Gepto można wykorzystać do różnych celów.

Ścianki działowe Gepto

Jeśli chcesz stworzyć ściankę działową z paneli Gepto skorzystaj z Gepto Completo. Panele te złożone są z laminowanej płyty, do której przytwierdzone są poszczególne lamelki. Połączenie dwóch płyt tylnych sprawi, że powstanie ścianka, która będzie skutecznie oddzielała dwie części pomieszczenia. Taka ścianka sprawdzi się m.in. podczas podziału pokoju dziecięcego.

Drugą opcją paneli, które warto wykorzystać podczas planowania ścianki działowej są Gepto Separado. Są to pojedyncze lamelki montowane na specjalnych uchwytach. Panele te można zamontować w dowolnym miejscu pomieszczenia. Dzięki nim, powstają przepierzenia i ścianki o bardzo zróżnicowanych kształtach.

Wadą Gepto Separado może okazać się ich przejrzystość. Przez to nie nadają się one do wydzielania pomieszczeń mających zapewnić intymność. Jednakże doskonale sprawdzają się np. do wydzielania poczekalni w salonach fryzjerskich czy kosmetycznych.

Ścianki działowe – jakie jeszcze materiały można wybrać?

Ścianki działowe można wykonać z wielu bardzo różnych materiałów. Jeśli zależy nam na stworzeniu czasowego przepierzenia można ustawić na linii podziału szafkę. Jeśli ścianka powinna być solidniejsza można skorzystać z płyt gipsowych, a następnie pomalować je lub nakleić na nich tapetę. Dla tych, co cenią sobie rozwiązania niekonwencjonalne, ścianki wykonane z paneli żaluzjowych z pewnością okażą się bardzo interesujące.

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt