biuro@gepto.pl

+48 507-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Prawie jak Gepto

Blog

krzysztof@beeweb.pl
Czerwiec 16, 2019

Share

Prawie jak Gepto

Kilka miesięcy temu na naszym blogu mogliście państwo przeczytać o ośrodku wypoczynkowym  Ski & Sun Świeradów Zdrój, w którym zamontowano dekoracyjne panele Gepto.

Właściciele ośrodka Ski & Sun Świeradów Zdrój wykorzystali do aranżacji wnętrz panele żaluzjowe Gepto. Stanowią one ozdobę i  wykończenie klatki schodowej budynku nadając uroku całemu ośrodkowi.

Panele w Budapeszcie

Całkiem niedawno para naszych klientów odwiedziła przepiękny Budapeszt  i poinformowała nas o konieczności rozwinięcia produkcji paneli Gepto na większą skalę. Musimy przyznać, że w sposób jaki wykorzystano promowany przez nas motyw aranżacji wnętrz jest imponujący i całkowicie w naszym wykonawczym zasięgu. Brawa dla węgierskiego zespołu LAB5 architects.

Jak widać na fotografiach wnętrza sklepu sieci SPAR w Budapeszcie to nowoczesna i wyszukana kompozycja estetycznie spajająca przestrzeń. Jest to kolejna z aranżacji, która udowadnia jak pięknym motywem użytkowo dekoracyjnym jest drewniany panel ścienny lub sufitowy. W każdej skali.

Prośba o kontakt

W razie pytań na temat montażu paneli systemu Gepto prosimy o bezpośredni kontakt z nami.

foto: SPAR

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

One thought on “Prawie jak Gepto”

  1. roberto

    Author

    Listopad 7, 2019

    Przepiękne wnetrza. Robią wielkie wrażenie. Studio projektowe stanęło na wysokości zadania i stworzyło ponadczasową aranżację z paneli drewnianych. Oczywiście takie użycie paneli drewnianych w warunkach domowych jest niemożliwe lecz nie przeszkadza nam to w podziwianiu zaprezentowanych wnętrz

    Odpowiedz

Leave Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt