biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Lamelki

Lamelki to elementy składowe paneli Gepto. Są to cienkie, fornirowane lub laminowane listewki, których długość i szerokość dostosowywana jest do wybranego przez klienta modelu paneli.

Wszystkie lamelki niezależnie od rodzaju wykończenia pokryte są warstwą matowego lakieru wodnego. Jest on w pełni bezpieczny dla osób przebywających w pomieszczeniu dekorowanym panelami. Używany do impregnacji paneli lakier charakteryzuje się wysoką odpornością na ogień (B-s2,d0).

Kolory

Podczas zamawiania paneli klient ma do wyboru kilka kolorów lamelek fornirowanych. Na stałe w ofercie dostępne są lamelki w kolorach:

 • dąb naturalny;
 • buk naturalny;
 • jesion biały.

Na życzenie klienta możliwe jest przygotowanie forniru również w innych kolorach.

Opisując kolorystykę lamelek należy wyraźnie zaznaczyć, że ze względu na jego pochodzenie, jest to okleina powstała z naturalnego drewna, lamelki różnią się od siebie odcieniem oraz rysunkiem.

Wymiary

Szerokość dostępnych w naszym sklepie lamelek wynosi:
• fornirowane – 2cm, 3cm lub 4cm,
• laminowane – 1,8cm lub 3,6cm,
W zależności od wykorzystywanych do budowy paneli lamelek nadawana jest im nazwa np. GEPTO1,8, GEPTO2, GEPTO3, GEPTO3,6, GEPTO4.

Głębokość/wysokość lamelek, uzależniona jest od rodzaju paneli i wynosi 40 mm (COMPLETO, CALADO i SOLO) oraz 80 mm (SEPARADO). Na życzenie klienta możemy wykonać lamelki o niestandardowej wysokości.
W naszej stolarni wykonujemy lamelki o wysokości 277,5 cm.

Rozstaw lamelek

Rozstaw lamelek uzależniony jest od wybranego modelu paneli. W panelach CALADO lamelki występują standardowo w trzech rozstawach (na życzenie klienta rozstaw lamelek może być zmieniony). W przypadku paneli SOLO rozstaw lamelek jest dowolny.

Lamelki laminowane

Tylna płyta paneli oraz lamelki laminowane występują w trzech kolorach:

 • biały;
 • czarny;
 • popiel.

Dostępne są one w grubości 18mm.

Elementy laminowane impregnowane są przez producenta lakierem o klasie palności B-s2,d0:

 • Oświadczenie na prawidłową impregnację elementów fornirowanych (zgodnie z zaleceniami producenta lakieru) wystawiany przez Gepetto.
 • Raport palności producenta lakieru.
 • Klasyfikacja ogniowa płyty laminowanej (Kronopol Sp. Z o.o.).

Przykładowe certyfikaty do zastosowań projektowych stanowią integralny załącznik do Karty Informacyjnej Produktu.

Tolerancja wymiarowa wynosi +/- 1mm.

Przykładowe realizacje

Panele ścienne i sufitowe produkujemy już od lat i w tym czasie znalazły one wielu nabywców. Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje, które pokażą możliwości jakie dają drewniane panele sufitowe i ścienne w aranżacji wnętrz.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszych realizacji, chętnie na wszystkie odpowiemy. Doradzimy również w kierunku najkorzystniejszego dla Państwa rozwiązania.

Blog GEPTO

Przeglądaj wszystkie artykuły
Sprzedaż online

Podobają Ci się nasze panele? Zadzwoń do nas lub napisz za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przedstawimy Tobie naszą pełną ofertę.

Profesjonalny montaż

Chcesz zamontować w domu panele ścienne lub sufitowe, ale nie wiesz jak to zrobić? Skorzystaj z naszej pomocy i zleć nam montaż dowolnie wybranych drewnianych paneli sufitowych lub ściennych.

Najwyższa jakość

Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości panele sufitowe. Jako producent dbamy o to, aby były one nie tylko ładne, ale również funkcjonalne i trwałe. Nasze panele sufitowe i ścienne spełniają najwyższe standardy.

Zadowoleni klienci

Nasze panele kupiło już setki klientów. Dziś cieszą się oni przytulnym wnętrzem pomieszczeń, w których zostały zamontowane drewniane panele. Ty również dołącz do grona zadowolonych klientów.

Napisz do nas

  Panele ścienne i sufitowe Warszawa

  Nasza oferta jest bardzo bogata, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jeśli jednak nie znalazłeś paneli, których szukasz lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty koniecznie skontaktuj się z nami. Odpowiemy na każde pytanie i każdą sugestię.

  Adres stolarni GEPTO
  ul. Ogrodowa 17
  05-420 Józefów Warszawa
  Tel: +48 577-675-131
  Tel: +48 507-675-131
  Mail: biuro@gepto.pl
  Znajdź nas tutaj

  Panele ścienne i sufitowe

  Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

  Kontakt