biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Panele ścienne i sufitowe COMPLETO

To panele z lamelkami fornirowanymi lub laminowanymi przykręconymi od tyłu do płyty laminowanej (na zamówienie również fornirowanej). Dzięki pełnej budowie nie widać co jest pod spodem, zatem powierzchnia, do której montowane będą panele COMPLETO nie musi być wykończona.

Panele ścienne i sufitowe kolekcja COMPLETO

Geto Completo to panele o specjalnej budowie, co sprawia, że nie jest łatwo je zamontować. Do montażu trzeba wykorzystać specjalne mocowania, które dostępne są w naszym sklepie. Pragniemy zauważyć, że do montażu paneli należy zatrudnić certyfikowanych przez nasz zakład monterów.

Reklamacje usterek, które mogły powstać na skutek źle wykonanego montażu przez osobę nie posiadającą naszej certyfikacji mogą zostać nieuwzględnione.

Panele ścienne i sufitowe Gepto Completo można wykorzystać do dekoracji zarówno mieszkań prywatnych jak i biur czy salonów sprzedaży.

Chcesz wiedzieć więcej? Katalog paneli GEPTO.

Panele ścienne i sufitowe CALADO

Występują trzy grubości lamelek fornirowanych:
– 2cm (GEPTO2)
– 3cm (GEPTO3)
– 4cm (GEPTO4)

Oraz dwie lamelek laminowanym:
– 1,8cm (GEPTO1,8)
– 3,6cm (GEPTO3,6)

Lamelki mają wysokość 4cm (na zamówienie wysokość można zmienić).
Rysunek techniczny przekroju poprzecznego dołączony jest do Karty Informacyjnej Produktu.
Lamelki mają długość 277,5cm (są 1mm krótsze niż płyta laminowana na plecach).
Plecy mają długość 277,6cm.

Panele COMPLETO występują w dwóch szerokościach: SLIM i MAX.
SLIM – to węższe panele (ok. 16-20cm), dedykowane do montażu w sposób niewidoczny (klipsy) na suficie lub ścianie.
MAX – to szersze panele (ok. 48-50cm), dedykowane do widocznego montażu na suficie i ścianie lub niewidocznego na ścianie o ile będą oparte na stałym podłożu.

Przykładowe realizacje

Panele ścienne i sufitowe produkujemy już od lat i w tym czasie znalazły one wielu nabywców. Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje, które pokażą możliwości jakie dają drewniane panele sufitowe i ścienne w aranżacji wnętrz.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszych realizacji, chętnie na wszystkie odpowiemy. Doradzimy również w kierunku najkorzystniejszego dla Państwa rozwiązania.

Blog GEPTO

Przeglądaj wszystkie artykuły
Sprzedaż online

Podobają Ci się nasze panele? Zadzwoń do nas lub napisz za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przedstawimy Tobie naszą pełną ofertę.

Profesjonalny montaż

Chcesz zamontować w domu panele ścienne lub sufitowe, ale nie wiesz jak to zrobić? Skorzystaj z naszej pomocy i zleć nam montaż dowolnie wybranych drewnianych paneli sufitowych lub ściennych.

Najwyższa jakość

Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości panele sufitowe. Jako producent dbamy o to, aby były one nie tylko ładne, ale również funkcjonalne i trwałe. Nasze panele sufitowe i ścienne spełniają najwyższe standardy.

Zadowoleni klienci

Nasze panele kupiło już setki klientów. Dziś cieszą się oni przytulnym wnętrzem pomieszczeń, w których zostały zamontowane drewniane panele. Ty również dołącz do grona zadowolonych klientów.

Napisz do nas

  Panele ścienne i sufitowe Warszawa

  Nasza oferta jest bardzo bogata, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jeśli jednak nie znalazłeś paneli, których szukasz lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty koniecznie skontaktuj się z nami. Odpowiemy na każde pytanie i każdą sugestię.

  Adres stolarni GEPTO
  ul. Ogrodowa 17
  05-420 Józefów Warszawa
  Tel: +48 577-675-131
  Tel: +48 507-675-131
  Mail: biuro@gepto.pl
  Znajdź nas tutaj

  Panele ścienne i sufitowe

  Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

  Kontakt