biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Panele ścienne SOLO

To pojedyncze lamelki laminowane montowane za pomocą taśmy klejącej na elementach pionowych. Dzięki takiej budowie są bardzo proste w montażu, ponieważ wystarczy przyciąć je na pożądaną długość, zdjąć folię zabezpieczającą taśmę klejącą i mocno docisnąć przez ok. 30 sekund w miejscu, w którym mają być zamontowane. Należy pamiętać, aby podłoże było suche, czyste, odtłuszczone oraz mocne i stabilne. Lamelki przy montażu należy przyłożyć do sztywnej i prostej listwy, ponieważ mogą być minimalnie krzywe.

Panele ścienne kolekcja SOLO

Panele ścienne Gepto Calado ze względu na swoją ażurową budowę powinny być montowane na wykończonych ścianach, ponieważ będą one widoczne przez szczeliny.

Chcesz wiedzieć więcej? Katalog paneli GEPTO

Panele SOLO specyfikacja

Występują dwie grubości lamelek:
– 1,8cm (GEPTO1,8)
– 3,6cm (GEPTO3,6)

Lamelki mają wysokość 4cm (na zamówienie wysokość można zmienić).
Lamelki mają długość 277,5cm

Przykładowe realizacje

Panele ścienne i sufitowe produkujemy już od lat i w tym czasie znalazły one wielu nabywców. Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje, które pokażą możliwości jakie dają drewniane panele sufitowe i ścienne w aranżacji wnętrz.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszych realizacji, chętnie na wszystkie odpowiemy. Doradzimy również w kierunku najkorzystniejszego dla Państwa rozwiązania.

Blog GEPTO

Przeglądaj wszystkie artykuły
Sprzedaż online

Podobają Ci się nasze panele? Zadzwoń do nas lub napisz za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przedstawimy Tobie naszą pełną ofertę.

Profesjonalny montaż

Chcesz zamontować w domu panele ścienne lub sufitowe, ale nie wiesz jak to zrobić? Skorzystaj z naszej pomocy i zleć nam montaż dowolnie wybranych drewnianych paneli sufitowych lub ściennych.

Najwyższa jakość

Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości panele sufitowe. Jako producent dbamy o to, aby były one nie tylko ładne, ale również funkcjonalne i trwałe. Nasze panele sufitowe i ścienne spełniają najwyższe standardy.

Zadowoleni klienci

Nasze panele kupiło już setki klientów. Dziś cieszą się oni przytulnym wnętrzem pomieszczeń, w których zostały zamontowane drewniane panele. Ty również dołącz do grona zadowolonych klientów.

Napisz do nas

  Panele ścienne i sufitowe Warszawa

  Nasza oferta jest bardzo bogata, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jeśli jednak nie znalazłeś paneli, których szukasz lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty koniecznie skontaktuj się z nami. Odpowiemy na każde pytanie i każdą sugestię.

  Adres stolarni GEPTO
  ul. Ogrodowa 17
  05-420 Józefów Warszawa
  Tel: +48 577-675-131
  Tel: +48 507-675-131
  Mail: biuro@gepto.pl
  Znajdź nas tutaj

  Panele ścienne i sufitowe

  Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

  Kontakt