biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Montaż

Montaż powinien odbywać się przez specjalistów certyfikowanych przez Gepetto zgodnie z zaleceniami dla każdego produktu. Reklamacje związane z montażem przeprowadzonym niezgodnie z zaleceniami Producenta będą odrzucane jako bezpodstawne.

Niewidoczny montaż paneli

Do tego celu używane są dedykowane klipsy stalowe lub kompozytowe, dopasowane do rozstawu legarów, ale nie większym niż 40cm. Klipsy należy montować na spodzie pleców/tła, wzdłuż obydwu długich krawędzi Paneli GEPTO. Na krawędzi, która będzie się stykać z zamocowanym wcześniej panelem, klipsy nie mogą wypadać w miejscu, gdzie są już przykręcone klipsy zamontowanego Paneli (powinny być na mijankę). Klipsy te mają zachodzić na sąsiedni, zamontowany już panel i opierać się na nim. Z drugiej strony klipsy powinny być zamontowane w miejscu legarów i trwale do nich przykręcone. Każdy klips powinien być trwale i stabilnie zamontowany do Paneli GEPTO oraz do legara za pomocą dedykowanych wkrętów.

Legar może być wykonany z drewna litego lub profili aluminiowych oraz stalowych i musi być trwale zamocowany do elementów nośnych (ściana/sufit). W przypadku sytuacji, gdzie niemożliwe jest zamontowanie paneli w sposób niewidoczny (np. panel startowy lub końcowy), zaleca się montaż widoczny na wkręty i zamaskowanie widocznych łebków silikonem, akrylem lub inną masą w kolorze pleców płyty, tak aby były jak najmniej widoczne (patrz montaż widoczny). Przy montażu podkonstrukcji i legarów, oraz przy doborze wkrętów należy koniecznie brać pod uwagę wagę Paneli GEPTO. Niewidoczny montaż dedykowany jest dla Paneli SLIM przy montażu na suficie oraz ścianie, oraz dla Paneli MAX przy montażu na ścianie.

Widoczny montaż paneli

Jest to szybszy, prostszy i trwalszy sposób montażu, który przy zastosowaniu wkrętów w kolorze pleców/tła Paneli GEPTO, nie rzuca się w oczy z dalszej odległości. Zatem z powodzeniem może być stosowany do montażu sufitów zawieszonych wyżej niż standardowo. Każdy Panel GEPTO powinien być trwale przykręcony do legara, zaleca się co najmniej 10 dedykowanych wkrętów na Panel. Wkręty powinny mieć duże łebki dostosowane do ciężaru Paneli GEPTO. Legar może być wykonany z drewna litego lub profili aluminiowych oraz stalowych i musi być trwale zamocowany do elementów nośnych (ściana/sufit).

Przykładowe realizacje

Panele ścienne i sufitowe produkujemy już od lat i w tym czasie znalazły one wielu nabywców. Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje, które pokażą możliwości jakie dają drewniane panele sufitowe i ścienne w aranżacji wnętrz.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszych realizacji, chętnie na wszystkie odpowiemy. Doradzimy również w kierunku najkorzystniejszego dla Państwa rozwiązania.

Blog GEPTO

Przeglądaj wszystkie artykuły
Sprzedaż online

Podobają Ci się nasze panele? Zadzwoń do nas lub napisz za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przedstawimy Tobie naszą pełną ofertę.

Profesjonalny montaż

Chcesz zamontować w domu panele ścienne lub sufitowe, ale nie wiesz jak to zrobić? Skorzystaj z naszej pomocy i zleć nam montaż dowolnie wybranych drewnianych paneli sufitowych lub ściennych.

Najwyższa jakość

Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości panele sufitowe. Jako producent dbamy o to, aby były one nie tylko ładne, ale również funkcjonalne i trwałe. Nasze panele sufitowe i ścienne spełniają najwyższe standardy.

Zadowoleni klienci

Nasze panele kupiło już setki klientów. Dziś cieszą się oni przytulnym wnętrzem pomieszczeń, w których zostały zamontowane drewniane panele. Ty również dołącz do grona zadowolonych klientów.

Napisz do nas

  Panele ścienne i sufitowe Warszawa

  Nasza oferta jest bardzo bogata, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jeśli jednak nie znalazłeś paneli, których szukasz lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty koniecznie skontaktuj się z nami. Odpowiemy na każde pytanie i każdą sugestię.

  Adres stolarni GEPTO
  ul. Ogrodowa 17
  05-420 Józefów Warszawa
  Tel: +48 577-675-131
  Tel: +48 507-675-131
  Mail: biuro@gepto.pl
  Znajdź nas tutaj

  Panele ścienne i sufitowe

  Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

  Kontakt