biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Panele ścienne SEPARADO

To pojedyncze lamelki fornirowane lub laminowane wykończone dookoła. Przeznaczone są do tworzenia przepierzeń, ażurowych ścianek działowych oraz elementów widocznych ze wszystkich stron. Standardowy montaż odbywa się za pomocą metalowych kątowników przykręcanych do podłoża oraz sufitu (lub podkonstrukcji jeżeli sufit jest podwieszany lub lamelki mają kończyć się niżej). Następnie lamelki przykręcane są do zamontowanego stabilnie kątownika wkrętami. Zarówno kątowniki jak i wkręty dostępne są w Gepetto. Kątownik można dodatkowo zakryć lamelką SOLO przykręcając ją lub przyklejając na taśmę dwustronną do kątownika.

Panele ścienne i sufitowe kolekcja SEPARADO

Panele Gepto Separado doskonale nadają się do wydzielania mniejszych powierzchni użytkowych. Za ich pomocą można podzielić pokój na dwie części np. jadalnię i salon, albo wydzielić poczekalnię w zakładzie fryzjerskim.

Chcesz wiedzieć więcej? Katalog paneli GEPTO

Ze względu na sztywność i stabilność lamelki SEPARADO dostępne są poniższych rozmiarach

Występują dwie grubości lamelek fornirowanych:
– 3cm (GEPTO3)
– 4cm (GEPTO4)

Oraz jedna laminowana:
– 3,6cm (GEPTO3,6)

Lamelki mają wysokość 8cm (na zamówienie wysokość można zmienić).
Lamelki mają długość 277,5cm

Przykładowe realizacje

Panele ścienne i sufitowe produkujemy już od lat i w tym czasie znalazły one wielu nabywców. Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje, które pokażą możliwości jakie dają drewniane panele sufitowe i ścienne w aranżacji wnętrz.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszych realizacji, chętnie na wszystkie odpowiemy. Doradzimy również w kierunku najkorzystniejszego dla Państwa rozwiązania.

Blog GEPTO

Przeglądaj wszystkie artykuły
Sprzedaż online

Podobają Ci się nasze panele? Zadzwoń do nas lub napisz za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przedstawimy Tobie naszą pełną ofertę.

Profesjonalny montaż

Chcesz zamontować w domu panele ścienne lub sufitowe, ale nie wiesz jak to zrobić? Skorzystaj z naszej pomocy i zleć nam montaż dowolnie wybranych drewnianych paneli sufitowych lub ściennych.

Najwyższa jakość

Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości panele sufitowe. Jako producent dbamy o to, aby były one nie tylko ładne, ale również funkcjonalne i trwałe. Nasze panele sufitowe i ścienne spełniają najwyższe standardy.

Zadowoleni klienci

Nasze panele kupiło już setki klientów. Dziś cieszą się oni przytulnym wnętrzem pomieszczeń, w których zostały zamontowane drewniane panele. Ty również dołącz do grona zadowolonych klientów.

Napisz do nas

  Panele ścienne i sufitowe Warszawa

  Nasza oferta jest bardzo bogata, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jeśli jednak nie znalazłeś paneli, których szukasz lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty koniecznie skontaktuj się z nami. Odpowiemy na każde pytanie i każdą sugestię.

  Adres stolarni GEPTO
  ul. Ogrodowa 17
  05-420 Józefów Warszawa
  Tel: +48 577-675-131
  Tel: +48 507-675-131
  Mail: biuro@gepto.pl
  Znajdź nas tutaj

  Panele ścienne i sufitowe

  Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

  Kontakt