biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Ski & Sun Świeradów Zdrój – dekoracyjne panele Gepto w górskim ośrodku wypoczynkowym

Panele ścienne

GEPTO
19 maja, 2019

Share

Ski & Sun Świeradów Zdrój – dekoracyjne panele Gepto w górskim ośrodku wypoczynkowym

Panele Gepto wykorzystywane są do dekoracji wnętrz na terenie całego kraju. Montowane są zarówno w prywatnych mieszkaniach, lokalach usługowych, handlowych jak i w ośrodkach turystycznych. Doskonałym tego przykładem jest górski ośrodek wypoczynkowy Ski & Sun Świeradów Zdrój.

Świeradów Zdój to jedna z miejscowości górskich, która jest bardzo chętnie odwiedzana przez turystów. To doskonałe miejsce wypadowe dla wszystkich kochających góry, wędrówki piesze, oraz zapalonych narciarzy. Jest tu wiele miejsc do odwiedzenia, a jedną z największych atrakcji jest kolejka gondolowa.

Wartym uwagi jest również fakt, że Świeradów Zdrój to także miejscowość, gdzie mieści się wiele obiektów hotelowych. Wśród nich jest Ski & Sun Świeradów Zdrój, nowoczesny ośrodek, goszczący turystów przez cały rok.

Właściciele ośrodka Ski & Sun Świeradów Zdrój wykorzystali do aranżacji wnętrz panele żaluzjowe Gepto. Stanowią one wykończenie klatki schodowej budynku. Drewniane  panele stanowią ciekawy element dekoracyjny, nadają też uroku całemu ośrodkowi.

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt