biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Ażurowe ścianki – uniwersalna nowoczesność

Blog

GEPTO
23 marca, 2023

Share

Ażurowe ścianki – uniwersalna nowoczesność

Ażurowe ścianki pozwalają wydzielić w jednym pomieszczeniu osobną, dodatkową przestrzeń. Żeby zrobić to ze smakiem, Gepto proponuje panele drewniane, które świetnie się w tej roli sprawdzają. Nie przytłaczają wnętrz swoją obecnością. Przepierzenie, które powstaje z paneli ażurowych przepuszcza światło. Nie pomniejsza więc optycznie przedzielonego wnętrza. Drewniane panele ażurowe można z powodzeniem wykorzystać do zabudowy kaloryferów. Nawet jeżeli całość pomieszczenia mamy w nowoczesnym stylu, wprowadzimy wątki vintage lub retro. Panele ażurowe świetnie też poradzą sobie w formie parawanu. Jednym słowem mamy do czynienia z lekką konstrukcją ażurową. Warto pamiętać, że można przy okazji stosować własne elementy dekoracyjne. Grafiki, ramki ze zdjęciami lub inne ozdoby na pewno sprawdzą się w takiej aranżacji.

Ażurowe ścianki z drewnianych lameli

W Gepto stawiamy na ażurowe ścianki, wykonane z drewnianych lameli. Gdzie warto je zamontować? Odpowiedź jest prosta – w każdym miejscu, które wymaga instalacji ścianki.  Nie ma różnicy, czy planujemy montaż w łazience, kuchni, salonie, czy w przedpokoju.  Wszędzie tam, gdzie zależy nam na poczuciu przestrzenności, ścianki ażurowe sprawdzą się w sposób wyjątkowy. Warto zdawać sobie sprawę, że drewniane lamele nie są przeznaczone jedynie do ścianek działowych. W Gepto stawiamy również na ich dekoracyjnych charakter. Dlatego też taką popularnością cieszą się u nas panele drewniane przeznaczone na ścianę lub sufit. Z drugiej strony – nie jesteśmy w żaden sposób ograniczani rozmiarem. Ścianka ażurowa może przedzielać salon, ale również tę część kuchni, gdzie znajduje się zlewozmywak. Rozwiązań mamy całą paletę.

Skontaktuj się z nami

Planujesz montaż ażurowej ścianki? Skontaktuj się z nami. Gepto jest doświadczoną firmą, która chętnie w tym zakresie doradzi i wskaże na ciekawe, praktyczne, a jednocześnie dobre praktyki i rozwiązania. Stawiamy na ekologię i dokładamy wszelkich starań, by nasze realizacje, były pomocne w codziennym użytkowaniu.  Jesteśmy dostępni drogą mailową – biuro@gepto.pl, jak i telefonicznie – 577 675 131. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytanie i doradzimy, znajdując dla Państwa optymalne rozwiązania.

Ażurowe ścianki w nowoczesnych wnętrzach

Ażurowe ścianki to rozwiązanie, które chętnie jest wykorzystywane w nowoczesnych wnętrzach. Tym bardziej, że ich montaż, jak i demontaż jest stosunkowo łatwy. Zatem w odróżnieniu od stawiania stałych ścian – drewniane lamele są bardziej uniwersalne. Nie wymagają od nas w razie zmian aranżacyjnych poważnych ingerencji w ich strukturę.

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt