biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Chili room – montujemy drewniane panele

Blog

GEPTO
25 kwietnia, 2023

Share

Chili room – montujemy drewniane panele

Chili room z wykorzystaniem paneli ściennych lub sufitowych? Czy panele drewniane pomogą nam zrelaksować się, ochłonąć i przewietrzyć głowę? Owszem, jest to jedno z ciekawszych rozwiązań, jeżeli chcielibyśmy stworzyć taką przestrzeń w miejscu pracy. Drewniane lamele spełniają jedno z podstawowych założeń takiego miejsca. Odpowiadają za estetykę, cieszą oko i zapewniają na pewno większy komfort. Jeżeli połączymy panele z naturalnego materiału z wygodnymi meblami i roślinnością, stworzymy to, o co chodzi w idei chili roomu. To miejsce nie może kojarzyć się ze stanowiskiem pracy. Na pewno powinien zapewnić dobrej jakości wypoczynek. Panele drewniane będą tutaj niezwykle pomocne. Nie tylko ze względu na ich estetyczne walory. Są przecież zrobione z solidnego drewna, które wnosi do każdego pomieszczenia naturalną atmosferę.

Chili room ze zdrowych i ekologicznych surowców

 Drewniane lamele w postaci paneli ściennych lub sufitowych sprawdzą się w chili roomie. Przede wszystkim dlatego, że materiał, z jakiego powstały, to jeden z bardziej czystych, zdrowych i ekologicznych surowców. Stanowisko pracy po kilku intensywnych godzinach będzie nam się kojarzyć z wysiłkiem i przemęczeniem. W związku z tym chili room powinien być wyraźną odskocznią i alternatywą dla tego typu doznań. Niewątpliwie obecność drewnianych paneli pozwoli na chwilę wylogować się z obowiązków zawodowych. Bierze się to stąd, że one same w sobie stanowią oryginalną odskocznię od tradycyjnych rozwiązań, związanych z wykończeniem wnętrz. Pisaliśmy o tym wielokrotnie, ale warto o tym wspomnieć ponownie. Najczęściej otaczają nas utarte, typowe efekty. Będzie to ściana pokryta farbą lub tapetą. Chili room jest jednak miejscem, które powinno działać na osobę, korzystającą z takiego miejsca w sposób precyzyjny, szybki i efektywny.

Chili room, czyli jak najlepsze warunki odpoczynku

I dlatego właśnie montaż lameli drewnianych na ścianie lub suficie spełnia wszystkie wymagania, związane z miejscem relaksu. Chili room to przestrzeń, w której coraz częściej pojawia się telewizor, a nawet konsola do gier. Zatem świadomy pracodawca robi wszystko, by jego pracownik miał jak najlepsze warunki odpoczynku. Skuteczność takiego miejsca sprawdzi się tylko wtedy, jeżeli z przyjemnością się w nim przebywa. A jak pisaliśmy wyżej, żeby to osiągnąć, należy to miejsce przystosować pod względem wygody, rozrywki i estetyki. Drewniane panele są odpowiedzią na te ostatnie wymagania. Jeżeli zależy nam na tym, by pracownicy osiągali dobre wyniki w swojej pracy i odpowiednio się relaksowali – panele ścienne i sufitowe będą właściwym wyborem.

Skontaktuj się z nami

Planujesz chili room dla swoich pracowników? Skontaktuj się z nami. Gepto ma w tym zakresie doświadczenie. Chętnie doradzimy i zwrócimy uwagę na dobre praktyki. Jesteśmy dostępni drogą mailową – biuro@gepto.pl, jak i telefonicznie – 577 675 131. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytanie

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt