biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Drewno w domu, czyli prywatne i publiczne

Blog

GEPTO
29 maja, 2023

Share

Drewno w domu, czyli prywatne i publiczne

Drewno w domu kojarzy się najczęściej z naturalnością, ekologią i ciepłem. Taką rolę w naszych wnętrzach odgrywają na pewno panele sufitowe i ścienne, drewniana podłoga, meble, czy blaty drewniane. Sprawdzają się niemal w każdym stylu, najczęściej pojawiają się w projektach skandynawskich, rustykalnych i nowoczesnych. Firma Gepto stawia na panele drewniane, ponieważ mamy tutaj do czynienia z elementem, zdobiącym ściany i sufity. Nie sposób tego pominąć. Ostatecznie wartości estetyczne i funkcjonalne odgrywają w naszych mieszkaniach istotną rolę. Jeżeli to tylko możliwe łączymy obie te funkcje. W efekcie korespondują one z innymi elementami wnętrza, co bardzo często przynosi niezwykłe rezultaty.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli projektujesz lub remontujesz mieszkanie, weź pod uwagę możliwości, jakie dają panele ścienne i sufitowe. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w produkcji drewnianych paneli. Mamy w tym zakresie ogromne doświadczenie, czego dowodem są sfotografowane realizacje rozmaitych projektów na naszej stronie. Chętnie doradzimy i wskażemy na dobre praktyki. Skontaktuj się z nami drogą mailową – biuro@gepto.pl lub telefonicznie: 577 675 131. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Drewno w domu w różnych aranżacjach

Drewno w domu może kojarzyć się z pewną archaizacją przestrzeni. Nic bardziej mylnego. Współczesne wykorzystanie drewna w aranżacjach wnętrz w dużej mierze zależy od wybranego stylu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by panele ścienne i sufitowe pojawiły się w ultranowoczesnych mieszkaniach. Drewno może również stanowić ciekawy pomost między różnymi elementami wystroju we wnętrzach typu vintage. W związku z tym, że materiał ten towarzyszył ludzkości przez wszystkie możliwe epoki, jego walory są dobrze znane i opisane. Przede wszystkim panele drewniane, jak i każda inna realizacja z drewna, świetnie izoluje wnętrze od hałasów. Montaż paneli na ścianie lub suficie poprawia również akustykę pomieszczenia.

Drewno w domu to dobry pomysł

Można więc śmiało powiedzieć, że drewno w domu to coś więcej niż kolejny mebel lub element wykończenia wnętrza. Dobrym przykładem są tutaj panele ścienne i sufitowe. Ich realizacje wydają się z roku na rok coraz bardziej powszechne. Klienci decydują się na ich montaż w salonach, przedpokojach, ale również w kuchni lub łazience. Widoczne są również w budynkach użyteczności publicznej. Nie ma różnicy między prywatnym a publicznym. Drewniane panele przyniosły nowe możliwości. Warto z nich skorzystać.

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt