biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Drewno na sufit alternatywą dla typowych rozwiązań

Bez kategorii

GEPTO
31 grudnia, 2021

Share

Drewno na sufit alternatywą dla typowych rozwiązań

Drewno na sufit brzmi może dość tajemniczo, bo praktycznie wiele rozwiązań może się pod tą frazą ukrywać. Może to być antresola, belki stropowe, imitacja, która wygląda realistycznie lub inne rozwiązania niemniej ciekawe i atrakcyjne. Nas jednak interesować będą panele, które można z powodzeniem zamontować w każdym pomieszczeniu. Już sam fakt, że bierzemy pod uwagę ten element wystroju wnętrza, sprawia, że podnosimy jego standard. Bierze się to stąd, że jest to rozwiązanie niezwykle interesujące, wychodzące daleko poza sztampę. A jednocześnie jest wartością dodaną, która odmienia każde wnętrze bez wyjątku.

Drewno na sufit w każdym pomieszczeniu

Kiedy jesteśmy przekonani, że drewno na sufit będzie nam dobrze służyć, możemy uznać, że będzie ono pasowało tylko do bardzo określonego pomieszczenia. Najczęściej pierwsza myśl, jaka przychodzi, to styl rustykalny, w którym elementy drewniane wyglądają niezwykle naturalnie. Niemniej wydaje się, że w tym wypadku możemy śmiało uznać, że nie ma tutaj różnicy. Przede wszystkim dlatego, że panele na sufit mają charakter dekoracyjny. To jest ich natura. Coś, co pojawia się w momencie ich montażu. Wystarczy przejrzeć zdjęcia, grafiki, poświęcone tej tematyce, a natychmiast się przekonamy, że za każdym razem prezentują się one świetnie. Trudno im coś zarzucić. A przede wszystkich emanują nowoczesnością i oryginalnością.

Drewno na sufit i jego walory

Czy decydując się na drewno na sufit, jesteśmy zdani tylko na walory, wymienione wyżej? Ależ skąd. Przede wszystkim panele są łatwe w montażu. Owszem, jeżeli nie mamy odpowiedniego doświadczenia, najlepiej będzie, jeżeli zajmie się tym specjalista. W Gepto jesteśmy zdania, że panele powinny być zakładane przez wyspecjalizowaną ekipę. Przede wszystkim dlatego, że potrafi sobie poradzić nawet z największymi wyzwaniami. Ma odpowiednie doświadczenie i ewentualne uwagi Klientów, jest w stanie racjonalnie rozważyć i zaproponować – jeżeli będzie taka potrzeba – alternatywne rozwiązania.

Panele drewniane odpowiedzią na różne bolączki podłoża

Kiedy myślimy o drewnie na suficie, śmiało możemy wziąć pod uwagę fakt, że panele drewniane posiadają jeszcze jeden ciekawy efekt. Mianowicie idealnie poprawiają akustykę w pomieszczeniu. Pochłaniają przy tym większość dźwięków, które w innym przypadku byłyby w stanie nas rozproszyć. Nie będzie też tajemnicą, że ich montaż rozwiązuje wiele potencjalnych problemów. Jednym z nich może być niedoskonałość podłoża. Gdyby na sufit miałaby zostać położona farba, trzeba by wcześniej wykonać na mniejszą lub większą skalę renowację. W przypadku paneli jest to niepotrzebne. Bez problemu zakryją każdą niedoskonałość.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami. Odpowiemy na Państwa pytania, chętnie doradzimy, pomożemy w wyborze odpowiednich rozwiązań.

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt