biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Jakość paneli ściennych i sufitowych

Blog

GEPTO
25 stycznia, 2024

Share

Jakość paneli ściennych i sufitowych

Jakość paneli ściennych i sufitowych oferowanych przez Gepto ma odzwierciedlenie w naszych realizacjach. Panele dekoracyjne pojawiły się na rynku jakiś czas temu. I od razu przekonały do siebie wszystkich tych, którzy cenią sobie oryginalność i pewien rodzaj nowatorstwa. Większość z nas pamięta zapewne modę na drewnianą boazerię, która przyszła do nas z Zachodu. Miała ona swoje zalety i wady. Obecnie drewniane panele nie tylko skutecznie zastąpiły tamte rozwiązania, ale przyniosły również  nowy wzorzec do mieszkań. Okazało się, że można kreatywnie zastąpić popularną farbę lub tapetę. Mało tego – panele ścienne i sufitowe świetnie łączą się z najbardziej wymagającymi stylami wnętrzarskimi. Dodają od siebie delikatność, powiew świeżości i niecodzienny design.

Skontaktuj się z Gepto

Jakość paneli ściennych i sufitowych przekonała nas, że warto postawić na ten produkt. Od lat przekonują się o tym również nasi Klienci. Nasze panele montujemy w prywatnych mieszkaniach, jak i w budynkach użyteczności publicznej. Dzięki nim wnętrza zyskują nowatorski, a przy tym przyjazny wygląd. Świetnie sprawdzają się w roli dekoracyjnej, jak również pokrywając całą przestrzeń ściany lub sufitu. Dzięki temu, jak wyglądają, możemy je zaplanować w naszym otoczeniu punktowo lub dowolnie inaczej. Kontaktując się z nami drogą mailową – biuro@gepto.pl lub telefonicznie: 577 675 131, poznasz wszystkie niezbędne szczegóły. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i chętnie odpowiemy na wszelkie wątpliwości i pytania.  Z nami zaplanujesz odpowiednią realizację.

Jakość paneli ściennych i sufitowych

Jakość paneli ściennych i sufitowych decyduje o tym, że możemy je zamontować w każdym pomieszczeniu. Bez względu na to, czy jest to wymagająca kuchnia, czy dostępny dla gości salon. Każde wnętrze ma swoją specyfikę. Jeżeli jeszcze mamy na to czas i pomysł, potrafimy nadać miejscom, w których na co dzień przebywamy odpowiedni klimat. Panele drewniane komponują się z każdym wybranym przez nas stylem wnętrzarskim. Można powiedzieć, że są w sam raz – nie zdominują pomieszczenia, a raczej je uzupełnią, dodadzą coś od siebie. Czasami będzie to ciekawie zaprojektowany sufit, a innym razem miejsce w sypialni. Z doświadczenia wiemy, że Klienci, którzy zdecydowali się na panele sufitowe lub ścienne przekonują się, jak wiele potrafią one zmienić w odbiorze naszego najbliższego otoczenia. Warto się o tym samemu przekonać, kontaktując się z nami już dzisiaj.

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt