biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Wybór paneli dekoracyjnych

Blog

Wybór paneli dekoracyjnych

Blog

Wybór paneli dekoracyjnych ma miejsce wtedy, kiedy planujemy nieco inny wystrój naszego mieszkania. Inny, czyli taki, który odbiega od tradycyjnych rozwiązań. Panele ścienne i sufitowe są dobrym przykładem. Na rynku dostępnych jest wiele modeli. W Gepto stawiamy na drewniane panele oraz rozwiązania ażurowe z ich wykorzystaniem w postaci przepierzenia. Wybór materiału ma tutaj znaczenie. W zależności od stylu, jaki preferujemy, rozglądamy się za takimi elementami, które wzmocnią naszą estetyczną wrażliwość. Jest to więc sprawa bardzo indywidualna. Tym bardziej, że personalizowanie miejsc, w których na co dzień mieszkamy, jest powszechnym zjawiskiem. Chcemy czuć się dobrze i komfortowo wszędzie tam, gdzie spędzamy czas ze swoimi bliskimi.

Wybór paneli dekoracyjnych na lata

Wybór paneli dekoracyjnych ma swoje plusy i minusy. Jeżeli decydujemy się na nietradycyjne rozwiązania, warto dobrze je przeanalizować. Jest to w końcu decyzja, której efekty będą nam towarzyszyć co najmniej kilka, a nawet kilkanaście lat. Warto więc poznać wady i zalety każdej z możliwych opcji, dostępnych na rynku.  A mamy do wyboru co najmniej kilka rozwiązań. Są nimi na przykład panele drewniane, gipsowe, betonowe, czy akustyczne. W Gepto stawiamy na te pierwsze, ponieważ są bliżej naturalnych rozwiązań. Współcześnie ma to ogromne znaczenie. Jest to zarazem klasyczny wybór, co samo w sobie jest ciekawe. Z jednej strony jest to alternatywa dla tradycyjnej farby, czy tapety. I na takim bardzo podstawowym poziomie można by powiedzieć, że ,,klasykę” zastępujemy inną ,,klasyką”. Niemniej samo wykonanie paneli drewnianych, ich wyjątkowo estetyczny i praktyczny wygląd stawia je w jednym rzędzie z nowoczesnymi elementami każdego wystroju wnętrza.

Skontaktuj się z Gepto

Od samego początku Gepto postawiliśmy na jakość. Wybór paneli dekoracyjnych w naszym wydaniu spełnia założone przez nas cele. Na każdym poziomie. Mamy tutaj dbałość o ekologię, niską emisję CO2 do atmosfery, dowolne warianty instalacji paneli drewnianych na ścianie i suficie. Z naszej oferty korzystają osoby indywidualne, jak również podmioty użyteczności publicznej. Prywatne pomieszczenia, jak i większe przestrzenie zamknięte zyskały na atrakcyjności i nowoczesności. Warto przyłączyć się do tej dużej rodziny. Skontaktuj się z nami drogą mailową – biuro@gepto.pl lub telefonicznie: 577 675 131. Specjalizujemy się w produkcji paneli. Montujemy je również. Znamy ten fach od podszewki. Chętnie odpowiemy na wszelkie wątpliwości i pytania. Z nami dekoracyjne panele będą na wyciągnięcie ręki.

GEPTO
27 lutego, 2024

Share

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt