biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Montaż lameli ściennych i sufitowych w Nowym Roku

Blog

GEPTO
29 grudnia, 2022

Share

Montaż lameli ściennych i sufitowych w Nowym Roku

Montaż lameli ściennych i sufitowych, czyli jak się w rzeczywistości prezentują, najlepiej podpatrzeć na wybranych realizacjach. Na stronie Gepto poświęcamy temu nieco miejsca. Nic chyba nie jest tak przekonujące, jak możliwość zobaczenia na własne oczy gotowych paneli w kuchni, salonie lub w jakimkolwiek innym miejscu.  Drewniane lamele są jednymi z bardziej estetycznych i zarazem współczesnych rozwiązań. Nie tylko dlatego, że odczuwamy powrót do naturalnych materiałów, które zdobią nasze wnętrza. Wydaje się, że wraz ze zmianami klimatycznymi – ten model aranżacji będzie zdobywał coraz większą popularność. Jeżeli decydujemy się na większy remont lub chcemy uatrakcyjnić nasze mieszkanie – panele będą idealnym wyborem.

Montaż lameli ściennych i sufitowych z firmą Gepto

Mamy doświadczenie w montażu lameli ściennych i sufitowych, jak i w ich produkcji. Zajmujemy się tym od lat. Dekoracyjność tych rozwiązań, jak również praktyczne względy sprawiają, że panele drewniane są często wybieranym produktem na rynku. Warto się z nami skontaktować w tym zakresie. Mamy za sobą wiele ciekawych, udokumentowanych realizacji. Chętnie doradzimy i wskażemy ciekawe, optymalne rozwiązania. Służymy radą poprzez kontakt mailowy – biuro@gepto.pl, jak i telefoniczny – 577 675 131. Można też odwiedzić nas w naszej siedzibie. Informacje. Odpowiednie informacje znajdziecie Państwo w zakładce – Kontakt.

Montaż paneli ściennych i sufitowych

Montaż paneli ściennych, jak i sufitowych jest przeznaczony nie tylko dla suchych wnętrz. Realizujemy zamówienia również w miejscach o podwyższonej wilgotności. Są to na przykład baseny, czy łazienki. Jesteśmy w stanie przygotować odpowiednie lamele, które sprostają temu wyzwaniu. Jednocześnie dbamy o to, by nasza propozycja była urozmaicona. Panele firmy Gepto proponujemy w ośmiu rozstawach lameli. Na zamówienie możemy je wykonać w mniej standardowy sposób.

Widoczny lub niewidoczny montaż paneli

Montaż paneli ściennych i sufitowych przeprowadzamy w dwojaki sposób – niewidoczny lub widoczny. Szczególnie ten pierwszy wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Trzeba też koniecznie zwrócić uwagę na fakt, że nasze lamele przykręcane są do tzw. ,,pleców”. To z kolei sprawia, że przestrzeń za lamelami jest zakryta. Ma to swoje duże plusy. Można dzięki temu ukryć niedoskonałości powierzchni, do której są montowane panele. Dzięki temu schowamy tam kable lub inne instalacje. Nie ma też problemu, by panele odkręcić, celem montażu gniazdek, czy dodatkowego oświetlenie. Jednym słowem są one uniwersalne, intuicyjne i warte uwagi.

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt