biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Montaż paneli ściennych i sufitowych

Bez kategorii

GEPTO
28 lipca, 2023

Share

Montaż paneli ściennych i sufitowych

Montaż paneli ściennych i sufitowych wymaga doświadczenia. W wielu miejscach znaleźć można zapewnienia, że panele dekoracyjne są łatwe do zainstalowania. Niemniej samo pojęcie ,,łatwe” można rozumieć na wiele sposobów. Zapewne dla osób, które na co dzień zajmują się wykańczaniem wnętrz, może to być bułka z masłem. Osoby, których obowiązki zawodowe dotyczą innych umiejętności, niekoniecznie sobie z tym poradzą. Wykładzina ścienna, jak i sufitowa montowana jest co najmniej na dwa sposoby. Można położyć drewniane panele np. z widocznym lub niewidocznym montażem. Każda z tych wersji wymaga nieco innych rozwiązań.

Skontaktuj się z nami

Stworzyliśmy markę Gepto, kładąc nacisk na nowoczesne lamele. Jesteśmy producentem, a zarazem oferujemy montaż paneli ściennych i sufitowych, które dekorują mieszkania i biura. W efekcie nasi Klienci zyskują przyjazne i ciepłe wnętrza. Bez wątpienia sprzyjają one odpowiedniej, domowej atmosferze, jak i w warunkach pracy. Drewniane panele na rynku, związanym z wykończeniem wnętrz, to jedna z atrakcyjniejszych ofert. Sprawdzi się w każdym stylu wnętrzarskim, a możliwości realizacyjne zaskakują oryginalnością, ale także funkcjonalnością. Skontaktuj się z nami drogą mailową – biuro@gepto.pl lub telefonicznie: 577 675 131. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy i wskażemy na optymalne rozwiązania.

Profesjonalny montaż paneli

W Gepto stawiamy na profesjonalizm. Montaż paneli przez certyfikowanych specjalistów jest gwarancją wysokiej jakości wykonania. Warto wiedzieć, że z jednej strony zaletą lameli drewnianych, instalowanych na ścianie lub suficie nie wymaga idealnego podłoża. Jest to zresztą jedna z większych zalet. Zdarza się, że panele najzwyczajniej w świecie zakrywają wszelkie niedoskonałości podłoża. Nie musimy więc poświęcać czas i środki, by idealnie przygotować miejsca, które pokryją drewniane panele. Niemniej sam ich montaż będzie wymagał większych umiejętności. Nie trzeba w tym miejscu przekonywać, że szybciej, sprawniej i estetyczniej zrobi to osoba, która pracuje od przy tego rodzaju wykończeniach.

Montaż paneli – widoczny i niewidoczny

Doświadczenie specjaliści wytłumaczą również zalety widocznego i niewidocznego montażu paneli. Każde z tych rozwiązań wymaga pewnej intuicji i estetycznego wyczucia. Lamele drewniane poza ich naturalną specyfiką, bardzo często traktowane są w kluczu dekoracyjnym. Ich pojawienie się w jakimkolwiek pomieszczeniu wprowadza do wnętrza odświeżającą aurę. Każdy kto przebywał w takim pomieszczeniu przyzna zapewne, że różnica jest ogromna. Tym bardziej, że nie mamy tutaj sztywnych wytycznych. Lamele montowane są w sposób tradycyjny, ale również ukośnie. Wszystko zależy od naszej wyobraźni i efektu, jaki chcemy osiągnąć.

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt