biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Drewniane panele dekoracyjne

Blog

GEPTO
28 sierpnia, 2023

Share

Drewniane panele dekoracyjne

Drewniane panele dekoracyjne cieszą się dużą popularnością między innymi ze względu na ich funkcję ozdobną. Wybierając w Gepto oferowane przez nas modele można niewielkim kosztem zmienić nie do poznania praktycznie każde wnętrze. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na montaż paneli na ścianie, czy suficie, przełamiemy monotonię każdego pomieszczenia. Nie ma znaczenia, czy będzie to salon, kuchnia, przedpokój, czy pokój dziecięcy. Efekt uzyskamy na wiele sposobów. Dekoracyjnymi lamelami można pokryć całą ścianę, ale wystarczy również zrobić to na wybranym jej fragmencie. Jakkolwiek zdecydujemy – możemy być pewni, że zmieni się faktura ściany. Wprowadzimy coś odświeżającego do wnętrza, co na każdym poziomie będzie się wyróżniać.

Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych paneli ściennych i sufitowych. Oferujemy również montaż lameli – działamy szybko, sprawnie i dokładnie. Dzięki temu nasi Klienci zyskują ciekawe, ciepła wnętrza. Drewniane panele zamawiane są nie tylko przez osoby prywatne. W miejscach użyteczności publicznej również można je spotkać. Mają wszystko, co współczesne produkty, wykorzystywane do wykończenia wnętrz, potrzebują. Jest to estetyka na najwyższym poziomie i ekologia. Skontaktuj się z nami drogą mailową – biuro@gepto.pl lub telefonicznie: 577 675 131. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy i wskażemy na optymalne rozwiązania.

Drewniane panele dekoracyjne w praktyce

Drewniane panele dekoracyjne to nie tylko efekt ozdobny. Warto wiedzieć, że ich montaż na ścianie lub suficie daje dodatkową ochronę przed hałasem. Jednym słowem drewniane lamele skutecznie wygłuszają nasze pomieszczenia. Bardzo często zwraca się uwagę na fakt, że służą one do zakrywania niedoskonałości powierzchni, na których są montowane. W tym miejscu należy podkreślić, że wybór drewnianych paneli zwalnia nas z dodatkowych prac remontowych. Jeżeli decydujemy się na lamele, nie musimy marnować czasu na łatanie mankamentów na ścianach lub suficie. Obecność lameli skutecznie temu zaradzi.

Drewniane panele dekoracyjne w Gepto

Drewniane panele dekoracyjne zmieniają charakter wnętrza. Zachęcamy Państwa do przejrzenia naszych realizacji, dostępnych na stronie Gepto. Na ich przykładzie widać, w jaki sposób można efektownie i praktycznie przearanżować wystrój pomieszczeń. Dzięki ich walorom tradycyjne metody wykończeniowe, jak użycie farby czy tapety na ścianę, otrzymują ciekawą alternatywę. Warto na koniec dodać, że panele do tego stopnia są atrakcyjnym produktem, że na rynku obok drewnianych lameli, można znaleźć również inne rozwiązania. Będą to na przykład płyty z gipsu, szkła, betonu, pianki poliuretanowej itp. Niemniej w firmie Gepto jesteśmy przekonani, że nic tak nie zdobi mieszkania, jak naturalne materiały.

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt