biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Montaż paneli ściennych w każdym pomieszczeniu

Blog

GEPTO
30 listopada, 2021

Share

Montaż paneli ściennych w każdym pomieszczeniu

Wbrew pozorom montaż paneli ściennych ma znaczenie. Ba, nawet robi różnicę. W naszej opinii powinni się tym zająć specjaliści. Najlepiej jeżeli są to osoby, uwierzytelnione przez firmę Gepto. Wtedy mamy pewność, że zalecenia, co do montażu, będą w odpowiedni sposób zrealizowane. Niemniej sam montaż nie jest skomplikowaną czynnością. Z dużym prawdopodobieństwem można uznać, że Klienci, którzy na co dzień wykonują tego rodzaju prace, zapewne poradzą sobie z tym bez problemu. Jest to sprawa pewnego doświadczenia, intuicji, umiejętności reagowania na zaskakujące nas sytuacje. Ktoś, kto rzadko i na własną rękę zajmuje się tego typu pracami, może mieć z tym problem. Nie jest to z naszej strony przytyk, raczej próba zwrócenia uwagi na to, że tak, czy siak istotne w montażu jest doświadczenie, a najlepszym rozwiązaniem jest certyfikowany przez nas specjalista.

Montaż paneli ściennych – salon, kuchnia, a nawet łazienka

Montaż paneli ściennych można wykonać w każdym pomieszczeniu. Nie ma znaczenia, czy to jest salon, sypialnia, czy korytarz. Są chętnie wykorzystywane nie tylko w prywatnych mieszkaniach. Świetnie sprawdzają się w nowoczesnych biurach. Zresztą, to właśnie tam, architekci wnętrz podpatrzyli, jak można ciekawie i z pomysłem je wykorzystać nie tylko na ścianach, ale również na sufitach. Okazało się wtedy, że trendy w tym zakresie mogą pochodzić nawet z biurowców. Osobną kwestią jest montaż paneli w kuchni lub łazience. Nie będzie chyba dla nikogo zaskoczeniem, jeżeli powiemy, że obecnie nie stanowi to problemu. Nawet, jeżeli zdecydujemy się na drewniane panele. Możemy być pewni, że przy wyborze odpowiedniego gatunku, bez problemu będą nam służyć i świetnie się przy tym prezentować.

Montaż paneli ściennych – jak zaplanować

Zwraca się uwagę na to, że montaż paneli ściennych powinien być zaplanowany wraz z całym pomieszczeniem. Nie oznacza to, że ich montaż nie ma racji bytu, jeżeli jednocześnie nie odbywa się remont wnętrza. Sprawa jest bardziej delikatna. Po pierwsze, jeżeli decydujemy się na odświeżenie pomieszczenia i planujemy w nim panele, będzie nam łatwiej dobrze dobrać kolory i upewnić się, że wszystko będzie się ze sobą komponowało. Jeżeli jednak mamy już wszystko gotowe i dopiero wtedy myślimy o tym, by jeszcze uatrakcyjnić nasze lokum, będzie to nieco trudniejsze, ale możliwe. Przede wszystkim sprawdzą się tutaj panele drewniane ze względu na swoją uniwersalność. Można nawet zaryzykować twierdzenie, że ich obecność to wartość dodana. Miejsce może dzięki temu być bardziej przytulne, czy zyskać na klasycznym akcencie.

Zapraszamy do kontaktu

W każdej tej sytuacji chętnie odpowiemy na Państwa pytania i pomożemy w dobraniu odpowiednich paneli do potrzeb miejsca, w którym miałyby zostać zamontowane. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Stolarnia i biuro

Ogrodowa 17
05-420 Józefów Warszawa
Tel: +48 577-675-131
Mail: biuro@gepto.pl

Showroom i magazyn

Poleczki 29
02-822 Warszawa
Tel: +48 575-675-131
Mail: okecie@gepetto.com.pl

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt