biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Panele dekoracyjne ścienne i sufitowe, czyli alternatywa

Blog

GEPTO
26 kwietnia, 2022

Share

Panele dekoracyjne ścienne i sufitowe, czyli alternatywa

Trudno powiedzieć, co właściwie sprawia, że decydujemy się na panele dekoracyjne ścienne i sufitowe. Być może znudziły się nam tradycyjne warianty odświeżania mieszkań, typu farba lub  tapeta. Możliwe, że z natury lubimy eksperymentować i próbować nowych rozwiązań. Zdarza się, że przekonują nas tego typu realizacje, widziane w materiałach promocyjnych. Cokolwiek by to nie było, jedno jest pewne, panele kuszą oryginalnością. Wprowadzają inny porządek do wnętrza, nie tak jednoznaczny, niezbyt typowy, a jednocześnie czarujący czymś świeżym, nowym, nieokreślonym. Jeżeli z czasem przyzwyczaimy się do obecności paneli w naszym otoczeniu, to bez wątpienia nasza prywatna estetyka na tym zyska.

Panele dekoracyjne ścienne i sufitowe, czyli alternatywa

Spróbujmy sobie powiedzieć dlaczego panele dekoracyjne ścienne i sufitowe zwracają na siebie uwagę? W pewnym sensie daliśmy temu wyraz w pierwszym akapicie. Na pewno są alternatywą. Zatem to, co niekoniecznie powszechne, do czego nie jesteśmy na co dzień przyzwyczajeni, w sposób naturalny będzie emanować inną energią. Na pewno zdarzało się nam przebywać w pomieszczeniach, które oparte są na podobnym schemacie. Niech będzie to układ typu sofa, biurko, szafka pod telewizor, półka na książki, a wokół ściany i sufit pomalowane farbą. Można by to porównać do filmów, których fabułę jesteśmy w stanie przewidzieć po pierwszych kilku minutach projekcji. Jeżeli tylko bazują one na tych samych kliszach, schematach, znanych od dekad, nie będziemy mieli z tym kłopotu. Podobnie rzecz wygląda z pomieszczeniami, które niczym się od siebie nie różnią.

Panele dekoracyjne ścienne i sufitowe, czyli ta sama zasada

Owszem, można w związku z tym zapytać, bazując na przykładzie filmowym, czy chodzi o to, by nasze mieszkania przypominały kino artystyczne? I czy nie jest raczej tak, że panele dekoracyjne ścienne i sufitowe to propozycja dla odbiorców o bardziej wyrafinowanym guście? Można by tak sądzić, gdyby nie fakt, że są one bardzo praktyczne. Może nie sposób ich porównywać do boazerii, która zdominowała wyobraźnię naszych rodziców kilkadziesiąt lat temu. Ale zasada działa tutaj ta sama. I wtedy, jak i teraz pojawiły się w świecie aranżacji wnętrz nowe rozwiązania. Wtedy ze względu na brak konkurencyjności, pojawiły się one w większości mieszkań. Dzisiaj do wyboru mamy więcej propozycji, które na wiele sposobów próbują nas przekonać do siebie.

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na pytania

Firma Gepto jest przekonana, że dekoracyjność paneli tak ściennych, jak i sufitowych, to niezwykle ciekawa oferta. O jej zaletach można przeczytać na naszej stronie, ale jednocześnie zachęcamy Państwa do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Można się z nami kontaktować telefonicznie: 577 675 131 lub 575 675 131 oraz mailowo: biuro@gepto.pl

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt