biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Panele ścienne

Bez kategorii

GEPTO
8 grudnia, 2020

Udostępnij

Panele ścienne

Gepto posiada bogatą ofertę paneli ściennych i sufitowych. Stanowią one coraz częstszą dzisiaj alternatywę przy projektowaniu wnętrz. Jako elementy dekoracyjne, odświeżające, a nawet często zaskakujące swoim efektem, zdobywają coraz większą popularność. Warto jednak pamiętać, że panele mają jeszcze jedną zaletę – dzięki nim można zamontować przepierzenia, które wydobędą z pomieszczenia – poczekalnię, przytulną sypialnię, miejsce do pracy i wiele innych odrębnych pomieszczeń.

Oczywiście panele drewniane często są kojarzone z ich estetycznymi walorami. To prawda. Każdy kto raz z nich skorzystał, doskonale zdaje sobie sprawę, że zmieniają wnętrza nie do poznania. Nadają im nowego życia. Przede wszystkim dlatego, że są inaczej pomyślane. Panele zamontowane na suficie, a właściwie na wyznaczonym pasku sufitu natychmiast odmieniają tę część pomieszczenia. Podobnie, kiedy zamiast całej, pomalowanej ściany, wprowadzamy element z paneli, który od razu uatrakcyjnia wnętrze.

Przepierzenia i ażurowe ścianki działowe

Podobnie jest z panelami, służącymi do przepierzeń, czy ażurowych ścianek działowych. Gepto wykorzystuje do tego panele ścienne SEPARADO. Są funkcjonalne i atrakcyjne. Montaż ich jest prosty, a części stosowanego do tego, uwzględniają nie tylko montaż w podłodze i suficie, ale również wtedy, kiedy sufit jest na przykład podwieszany. To dla paneli ściennych nie stanowi problemu.

Dzięki możliwościom, jakie dają tego rodzaju panele, istnieje wiele rozwiązań w pomieszczeniach, szczególnie wtedy, kiedy chcemy coś z nich wydzielić. Czasami wydaje się, że brakuje nam miejsca, czy to przebieralni, czy miejsca do pracy. Często się zdarza, że bezradnie rozkładamy ręce, myśląc, że trzeba by zainwestować w nowe mieszkanie z większą ilością pomieszczeń. Na końcu – machamy ręką, bo ani zakup nowego mieszkania nie wchodzi w rachubę, a problem pozostaje nierozwiązany.

Wydzielamy ważne dla nas pomieszczenia

Jednak panele ścienne Warszawa przychodzą tutaj na ratunek. Dzięki nim nawet symboliczne oddzielenie jadalni od kuchni, wprowadza zupełnie inną atmosferę. Już wiadomo, że gdzie indziej przygotowuje się posiłek, a gdzie indziej ten posiłek się spożywa. Do tego nie potrzebna jest gruntowna zmiana, wystarczą panele. Podobnie jest z innymi rozwiązaniami. Bo panele ścienne nie tylko w tym wypadku posłużą nam do przepierzeń, ale również wykorzystamy je do wydzielenia mniejszych, ale istotnych dla nas pomieszczeń.

O tyle panele ścienne w roli przepierzeń, czy ażurowych ścianek działowych mają znaczenie, że często, wydzielając w pomieszczeniu mały kącik do pracy, w sposób psychologiczny tworzymy sobie komfortowe miejsca. Samo wydzielenie czegoś, co wydaje się nam nasze, co służy do konkretnych zadań, zupełnie inaczej nie tylko organizuje nam przestrzeń, ale często również nasze życie. Jedno i drugie ma znaczenie, ale dzięki panelom – i nowa przestrzeń i coś nowego w naszym życiu uzupełniają się w sposób znakomity.

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt