biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Showroom Gepto Warszawa

Bez kategorii

GEPTO
17 listopada, 2020

Udostępnij

Showroom Gepto Warszawa

Poszukując idealnych materiałów do aranżacji swojego mieszkania, najlepiej jest zobaczyć je „na żywo”. Dlatego jeśli poszukujesz paneli dekoracyjnych zapraszamy do naszego showroomu przy ulicy Poleczki 13 (wjazd od Tango 5) w Warszawie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kupowanie materiałów do aranżacji wnętrz, przez Internet wcale nie jest proste. Wiele produktów na zdjęciach wygląda zupełnie inaczej niż w rzeczywistości. Dlatego postanowiliśmy stworzyć specjalne miejsce dla tych wszystkich, którzy chcą na żywo zobaczyć panele, które mamy w swojej ofercie. Powstał więc nasz Showroom w Warszawie.

Odwiedzając nas zyskasz wiele informacji, które pomogą Ci podjąć decyzję o skorzystaniu z naszych produktów.  Czeka tu na Ciebie nie tylko katalog produktowy, ale również nasz przedstawiciel, który odpowie na wszystkie pytania. Przy okazji będziesz mógł zobaczyć jak wyglądają nasze panele w przykładowych aranżacjach. Na ścianach showroomu umieszczone są panele frezowane, które możesz dotknąć i sprawdzić jak wyglądają z bliska. Podobnie inne produkty Gepto i Gepetto są tutaj na wyciągnięcie ręki. Przyjdź, wypij z nami pyszną kawę i przekonaj się, że panele Gepto to idealne rozwiązanie także dla Ciebie.

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt