biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Prawie jak Gepto

Blog

krzysztof@beeweb.pl
16 czerwca, 2019

Share

Prawie jak Gepto

Kilka miesięcy temu na naszym blogu mogliście państwo przeczytać o ośrodku wypoczynkowym  Ski & Sun Świeradów Zdrój, w którym zamontowano dekoracyjne panele Gepto.

Właściciele ośrodka Ski & Sun Świeradów Zdrój wykorzystali do aranżacji wnętrz panele żaluzjowe Gepto. Stanowią one ozdobę i  wykończenie klatki schodowej budynku nadając uroku całemu ośrodkowi.

Panele w Budapeszcie

Całkiem niedawno para naszych klientów odwiedziła przepiękny Budapeszt  i poinformowała nas o konieczności rozwinięcia produkcji paneli Gepto na większą skalę. Musimy przyznać, że w sposób jaki wykorzystano promowany przez nas motyw aranżacji wnętrz jest imponujący i całkowicie w naszym wykonawczym zasięgu. Brawa dla węgierskiego zespołu LAB5 architects.

Jak widać na fotografiach wnętrza sklepu sieci SPAR w Budapeszcie to nowoczesna i wyszukana kompozycja estetycznie spajająca przestrzeń. Jest to kolejna z aranżacji, która udowadnia jak pięknym motywem użytkowo dekoracyjnym jest drewniany panel ścienny lub sufitowy. W każdej skali.

Prośba o kontakt

W razie pytań na temat montażu paneli systemu Gepto prosimy o bezpośredni kontakt z nami.

foto: SPAR

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

One thought on “Prawie jak Gepto”

  1. roberto

    Author

    7 listopada, 2019

    Przepiękne wnetrza. Robią wielkie wrażenie. Studio projektowe stanęło na wysokości zadania i stworzyło ponadczasową aranżację z paneli drewnianych. Oczywiście takie użycie paneli drewnianych w warunkach domowych jest niemożliwe lecz nie przeszkadza nam to w podziwianiu zaprezentowanych wnętrz

    Odpowiedz

Leave Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt