biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

To jest pomysł na pustą ścianę

Blog

GEPTO
27 października, 2023

Share

To jest pomysł na pustą ścianę

Pomysł na pustą ścianę wcale nie jest sztucznym zagadnieniem, jakby się mogło wydawać na pierwszy rzut oka. Są takie miejsca w naszych mieszkaniach, których nie da się zastawić meblami, nie sposób ich w żaden inny sposób zagospodarować, a jednak czujemy, że wymagają interwencji. Firma Gepto ma na to odpowiedź. Drewniane panele ścienne, a w dalszym kroku również sufitowe rozwiążą nasze dylematy. Jest to propozycja na wskroś współczesna, niezwykle estetyczna, ale także dekoracyjna. Pusta przestrzeń może w jednej chwili zmienić swój wygląd. Nawet jeżeli nie mieliśmy takich planów, zdarza się, że jednak ,,goła” ściana nas mierzi i chcielibyśmy zadziałać, żeby zmienić jej wizerunek.

Pomysł na pustą ścianę – panele drewniane

Pomysł na pustą ścianę w postaci paneli drewnianych, to naszym zdaniem rozwiązanie optymalne. Po pierwsze dlatego, że dekoracyjne panele można montować punktowo. Doświadczenie każdego z nas podpowiada, że przychodzi taki dzień, kiedy stajemy naprzeciwko pięciu metrów ściany i zastanawiamy się co z nią zrobić. Może jakiś obraz, mural, zdjęcia rodzinne, półka lub kolorowa tapeta? Nie mówimy nie, każdy pomysł jest dobry. Niemniej warto rozważyć ścienne panele, ponieważ one wnoszą zupełnie inną jakość niż przywołane wcześniej pomysły. Przede wszystkim dlatego, że do pewnego stopnia są one oczywiste. Są to intuicje, które najczęściej przychodzą nam do głowy, kiedy zastanawiamy się nad tego typu rozwiązaniem.

Skontaktuj się z Gepto

Szukasz pomysłu na pustą ścianę? Skontaktuj się z Gepto. Powiedz nam, jakich rozmiarów jest przestrzeń do zagospodarowania, a my znajdziemy dla Ciebie optymalne wyjście z tej sytuacji. Jesteśmy producentem paneli ściennych i sufitowych, które od wielu lat należą do nowoczesnych i dekoracyjnych wykończeń wnętrz. Można je wykorzystać również do montażu ciekawych przepierzeń w miejscach, które tego wymagają. Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami drogą mailową – biuro@gepto.pl lub telefonicznie: 577 675 131. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wspólnie zaplanujemy odpowiedni montaż w wybranym miejscu.

Pomysł na pustą ścianę i będzie tylko ciekawiej

Zatem pomysł na pustą ścianę może rozwiązać każdą wolną przestrzeń, którą chcielibyśmy ciekawie i kreatywnie zagospodarować. Panele drewniane, montowane na ścianie lub suficie nie muszą zajmować całej wolnej przestrzeni, z drugiej strony – nie ma tutaj też przeciwwskazań. Tak, jak zaplanujemy, zapewne będzie dobrze. Grunt, żeby było ciekawie, a pusta przestrzeń na ścianie nie spędzała z powiek snu domownikom.

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt