biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Panele dekoracyjne do sypialni zawsze na czasie

Blog

GEPTO
27 września, 2023

Share

Panele dekoracyjne do sypialni zawsze na czasie

Panele dekoracyjne do sypialni w ofercie Gepto montowane są na ścianie lub suficie. Pokój sypialny to jednak miejsce wyjątkowe. Wszystko tutaj ma znaczenie. Najczęściej chcielibyśmy dobrze się zregenerować po całym dniu lub zdrzemnąć, gdy tego potrzebujemy. Sypialnia nie powinna nas rozpraszać, niepotrzebnie dostarczać nowych bodźców. Raczej jest to wnętrze, w którym chcemy się wyciszyć i odprężyć. Panele ścienne i sufitowe mogą tutaj odegrać niebagatelną rolę. Po pierwsze ich obecność w jakimkolwiek pomieszczeniu, to zawsze powiew świeżości. Na pewno  są estetyczne, a zarazem ozdobne.  Stanowią  również dodatkową, akustyczną ochronę przed zewnętrznymi dźwiękami. Po czwarte są jak najbardziej na czasie.

Skontaktuj się z nami

Panele dekoracyjne, przeznaczone do montażu na ścianie i suficie, to nasza specjalność. Jest to produkt, który od wielu lat podbija wyobraźnię nie tylko architektów, ale również osób prywatnych, jak i właścicieli miejsc publicznych. Na stronie Gepto znajdziecie Państwo szereg przykładów i udokumentowanych realizacji, które potwierdzą ich walory. Można powiedzieć, że do pewnego stopnia w panelach ściennych i sufitowych zawiera się nasza współczesność. Są one oryginalne, wyróżniają się na tle innych pomysłów na wykończenie wnętrza i przede wszystkim odznaczają się dużą estetyką. Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami drogą mailową – biuro@gepto.pl lub telefonicznie: 577 675 131. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązania.

Panele dekoracyjne do sypialni w subtelnej odsłonie

Panele dekoracyjne do sypialni umiejętnie przełamują dyskusję na temat tego, jak to pomieszczenie warto przygotować. Najczęściej znajdziemy porady, dotyczące pościeli, narzut, czy kolorystyki. Są to na pewno ciekawe wskazówki, niemniej zapominamy wtedy, że obok otaczających nas ścian i sufitów, pokrytych farbą, istnieją inne rozwiązania. Estetyka paneli dekoracyjnych sama w sobie wprowadza do każdego wnętrza element ciepła i poczucie bliskości. Przełamuje sztampę, a zarazem nie zawłaszcza pomieszczenia. Owszem, ich oryginalność rzuca się w oczy, ale w sposób subtelny.

Panele dekoracyjne do sypialni w formie przepierzenia

Warto mieć na uwadze, że panele dekoracyjne do sypialni mogą zostać zamontowane również w formie przepierzenia. Jeżeli zależy nam na wydzieleniu fragmentu pomieszczenia w sposób kreatywny, to panele drewniane nadają się do tego w sam raz. Jest to zarazem gwarancja bardzo delikatnej ingerencji w samo wnętrze pomieszczenia. Można je dodatkowo uatrakcyjnić zielenią, montażem dodatkowych świateł itp.

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt