biuro@gepto.pl

+48 507-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Panele drewniane – konserwacja

Blog

krzysztof@beeweb.pl
Wrzesień 26, 2019

Share

Panele drewniane – konserwacja

Tak jak każdy element drewniany w domu także panel drewniane ( ścienne lub sufitowe ) wymagają konserwacji. Ich żywotność i walory estetyczne zależą od kilku prostych zabiegów konserwacyjnych.

Drewno jest wszechstronnym materiałem, który doskonale nadaje się do wyposażenia wnętrz. Mnogość gatunków, które różnią się od siebie twardością i kolorystyką, pozwala na oryginalne aranżacje. Takim, coraz bardziej popularnym rozwiązaniem są panele drewniane. Do tej pory kojarzone z realizacjami po całości ścian dziś stanowią atrakcyjny dodatek wykończeniowy min. sufitów.

Panele ścienne i sufitowe COMPLETO

To panele z lamelkami fornirowanymi lub laminowanymi przykręconymi od tyłu do płyty laminowanej (na zamówienie również fornirowanej). Dzięki pełnej budowie nie widać powierzchni, na której położono panele, zatem powierzchnia, do której montowane będą panele COMPLETO nie musi być wykończona.

 Czym czyścić

Wybierając płyn lub inny środek do czyszczenia panel zwróć uwagę aby preparat miał wysokie właściwości myjące i jednocześnie nabłyszczające. Skutecznie likwidował kurz, brud oraz tłuste plamy. Wybrany środek powinien również po użyciu zostawić ochronną powłokę matową lub lśniącą.

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

One thought on “Panele drewniane – konserwacja”

  1. Madame

    Author

    Wrzesień 26, 2019

    Zawsze podobały mi się panele drewniane na ścianach choć zwykle widziałam „pełne” kompozycje. Pierwszy raz spotykam się z takimi konstrukcjami i muszę przyznać, ze na suficie prezentują się doskonale. Rzecz warta namysłu

    Odpowiedz

Leave Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt