biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Co warto wiedzieć o panelach ściennych

Blog

krzysztof@beeweb.pl
21 października, 2019

Share

Co warto wiedzieć o panelach ściennych

Panele ścienne to przebojowy materiał, który coraz śmielej powraca w aranżacji wnętrz. Panele możemy zobaczyć zarówno w eleganckich restauracjach jak i w mieszkaniach.  

 

Praktyczne zastosowanie

 

Panele ścienne to doskonały pomysł na wykończenie ścian. Pozwalają na ukrycie ukryć nierówności, zabrudzeń czy uszkodzeń powierzchni ścian.  Nie bez znaczenia jest również mnogość materiałów wykorzystanych do produkcji konkretnych paneli. Możemy wybierać w drewnie, korku czy marmurze.

Materiał – postaw na drewno

Podczas wyboru i zakupu paneli będziemy kierować się ich wyglądem lub cechami materiału, z którego powstały. Panele wykonane z drewna ocieplą pomieszczenie i sprawiają, że stanie się ono bardziej przytulne. Dodatkowo będą doskonałym izolatorem ciepła. Panele wykonane z płyty MDF przypominają swoim wyglądem drewno i często są na nie stylizowane. Ich niewątpliwą zaletą jest cena – znacznie niższa aniżeli paneli drewnianych.

Montaż

Zaletą paneli ściennych jest stosunkowo łatwy montaż. Ze względu na dużą powierzchnię poszczególnych elementów, układanie ich idzie szybko i sprawnie. Jednak do montażu paneli Gepto radzimy nająć doświadczoną ekipę. Oczywiście służymy każdą pomocą. Skontaktuj się z nami już dziś i pozwól dobrać optymalne rozwiązanie do Twojego biura lub domu –  biuro@gepto.pl +48 507-675-131       ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

8 thoughts on “Co warto wiedzieć o panelach ściennych”

 1. Krystyna Janikowska

  Author

  7 listopada, 2019

  Drewno zawsze wprowadzało mnie w taki błogi i domowy nastrój. Marzy mi się dom cały w drewnie. Cały. Panele drewniane, schody i podłogi drewniane. Może kiedyś Bóg da. Jak Bóg da to będzie – tak mawiała moja św. pamięci matka. Teraz wystarczy mi oglądanie tych ślicznych zdjęci i podziwianie porządnego rzemiosła

  Odpowiedz

  • Sandra

   Author

   19 listopada, 2019

   Mam podobnie. Marzy mi się taki domek w lesie przy jeziorze. W środku wszystko w drewnie. Drewniane schody, grube belki. W kuchni drewniane blaty. W sumie pomarzyć nic nie kosztuje

   Odpowiedz

   • Nina

    Author

    25 września, 2020

    Ja też marzę o takim drewnianym domku. do tego strzelające płomienie w kominku i kubek gorącej czekolady. Ideał 🙂

    Odpowiedz

 2. Majster domorosły

  Author

  7 listopada, 2019

  Czy pod taki panel drewniany ( pełny ) można położyć ocieplenie ? Wydaje mi się, że tak lecz chciałbym by ktoś to potwierdził. Szykuje się do remontu domu i nie chcę ocieplać z zewnątrz by nie przykryć starej cegły.

  Odpowiedz

  • Reformator

   Author

   19 listopada, 2019

   Wydaje mi się, że pomiędzy trzeba dać folię i będzie ok. Ja zastosowałem takie rozwiązanie przy ocieplaniu jednego z pokoi i na tą chwilę jest ok. Nic się nie dzieje.

   Odpowiedz

  • elektorat

   Author

   29 stycznia, 2020

   Nie mam doświadczenia z ociepleniem więc się nie wypowiem. Zdecydowałem się na panele drewniane ze względu na ich walory akustyczne. I był to strzał w 10.

   Odpowiedz

 3. Art

  Author

  31 stycznia, 2020

  Efektowny i szybki sposób na wykończenie ścian. Panel drewniany, nawet żyletkowy, to nie tani ale bardzo wydajny sposób na duże przestrzenie biurowo/publiczne. Jeśli planujecie jakąś inwestycję, to warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem

  Odpowiedz

 4. Aniela Kętrzyn

  Author

  28 grudnia, 2020

  U mnie w domku zagościły drewniane panele ścienne i jestem bardzo z nich zadowolona. polecam

  Odpowiedz

Leave Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt