biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Drewniane panele ścienne i sufitowe Gepto

Panele ścienne

GEPTO
20 września, 2018

Share

Drewniane panele ścienne i sufitowe Gepto

Gepto to innowacyjny produkt stolarni Gepetto. Pod nazwą tą kryją się panele ścienne i sufitowe o budowie żaluzji. Taka forma sprawia, że w pomieszczeniach wykończonych tymi panelami zmieniają się właściwości akustyczne.

Budowa paneli Gepto

Większość dostępnych w sklepach paneli jest płaska i swoją budową przypomina panele podłogowe. W przypadku Gepto jest zupełnie inaczej. Te panele zbudowane są podobnie do żaluzji. Na płaskim podłożu, pod kontem prostym zamocowane są listewki. W ten sposób powstaje drewniana, pasiasta, trójwymiarowa powierzchnia. Panele Gepto zbudowane są w taki sposób, aby nie było widać łączeń, stąd też do ich montażu wykorzystywane są specjalne zaciski. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań panele układa się szybko i bardzo prosto. Zgodnie z informacjami pochodzącymi od producenta każdy samodzielnie powinien dać sobie radę z ich montażem.

Zalety paneli

Panele Gepto wspaniale prezentują się, są eleganckie i funkcjonalne. Świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach, gdzie ważna jest dobra akustyka.  Można je wykorzystać zarówno jako dekorację ścian jak i sufitów.

Gdzie montować panele Gepto?

Panele Gepto można wykorzystywać na wiele sposobów. W zależności od projektu pomieszczenia można nimi ozdobić wszystkie ściany i sufity, jednak taka opcja jest stosowana bardzo rzadko. Znacznie częściej panelami pokrywana jest tylko część ścian czy sufitu. Specyficzna budowa paneli pozwala także na wykorzystanie ich jako materiału do stworzenia ścianki działowej, która może wydzielać osobną przestrzeń np. w salonie jako jadalnię czy dzielić większy pokój na dwa mniejsze.

Panele Gepto swoim wyglądem znacznie odbiegają od najczęściej spotykanych, płaskich paneli ściennych. Jednakże dzięki temu są bardziej atrakcyjne, a pomieszczenia, w których są montowane zyskują niestandardowy wygląd.

Tags:

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt