biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Modne panele sufitowe – trend, czy praktyczny wybór

Blog

GEPTO
28 lutego, 2022

Share

Modne panele sufitowe – trend, czy praktyczny wybór

Kiedy spotykamy się z określeniem modne panele sufitowe, możemy odnieść wrażenie, że to chwilowe zawracanie głowy. Ostatecznie przestrzeń nad naszymi głowami najczęściej organizują zupełnie inne przyzwyczajenia. Albo jest to sufit pomalowany farbą, albo – ewentualnie – tapeta. Panele na szczęście tę dominacją skutecznie potrafiły do tej pory przezwyciężyć. A to znaczy, że coraz częściej sięga się po te rozwiązania. Byłoby przesadą, gdybyśmy powiedzieli, że zdominowały współczesne wystroje wnętrz. Niemniej nie będzie to żadne zaskoczenie, jeżeli zwrócimy uwagę na to, że stanowią atrakcyjną alternatywę. A skorzystanie z niej w dużej mierze zależy od nas. Niczego na tym nie stracimy, a możemy zyskać naprawdę sporo.

Modne panele sufitowe – łatwy montaż i funkcjonalność

Świadomie używamy zwrotu modne panele sufitowe. Każda nowa propozycja w świecie stylów wnętrzarskich ma tę podstawową zaletę. Jest czymś nowym, a przez to atrakcyjnym i przyciągającym uwagę. Trudniej w tym zakresie mówić o farbie, czy tapecie, jako czymś, co budzi w nas egzaltację. Zatem możemy śmiało powiedzieć, że coś, co jest na topie, niekoniecznie powinno nam się źle kojarzyć. Tym bardziej, że panele te zauważymy obecnie w wielu miejscach, które z natury niekoniecznie podążają za nowoczesnymi realizacjami. Raczej stawiają one na praktyczność, łatwość montażu i funkcjonalność. A jednak coraz częściej sięgają po nie biura, pomieszczenia użyteczności publicznej, sklepu, a nawet baseny.

Modne panele sufitowe – finanse i montaż

Na czym więc polega ich atrakcyjność? Można śmiało powiedzieć, że modne panele sufitowe odmieniają charakter wnętrza. Przy czym dzieje się to bez dużych nakładów finansowych, jak również w sposób łatwy i szybki. Jeżeli chodzi o finanse, to trzeba wiedzieć, że panele nie muszą zajmować całego sufitu. Ich charakter jest często dekoracyjny. Zatem mogą jedynie subtelnie zaznaczyć swoją obecność. A już sam ten fakt sprawia, że pomieszczenie ulega zmianie. Wystarczy spojrzeć na rozmaite realizacje, które potwierdzają tę ocenę. Podobnie rzecz się ma z montażem. Jest on rzeczywiście bezproblemowy. Chociaż trzeba dodać, że tak jak w każdej branży – jeżeli bez problemu i na co dzień posługujemy się narzędziami, montaż nie będzie stanowił problemu. W przeciwnym wypadku najlepiej korzystać z profesjonalnej obsługi. Jednakże sposób montażu pozwala podjąć taką decyzję, nie planując większego remontu w mieszkaniu.

Zapraszamy do kontaktu

Firma Gepto zajmuje się produkcją paneli ściennych, jak i sufitowych. Zachęcamy do kontaktu z nami w formie mailowej – biuro@gepto.pl lub telefonicznej – 577 675 131. Odpowiemy na wszystkie pytanie i pomożemy w podjęciu najlepszej decyzji.

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt