biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Panele drewniane w sypialni bez zbędnej psychologii

Blog

GEPTO
30 czerwca, 2022

Share

Panele drewniane w sypialni bez zbędnej psychologii

Tak, to jest oryginalny pomysł. Nie będziemy tego ukrywać. Panele drewniane w sypialni to koncepcja, która sprawdziła się nie raz i przyniosła sporo satysfakcji.  Każdy doskonale się orientuje, jakie znaczenie ma sypialnia. Nawet, jeżeli nie mamy osobnego pokoju (o czym więcej za chwilę), który pełni taką rolę, wszyscy mamy takie miejsce/a w mieszkaniu, które służą nam do wypoczynku. Staramy się, by były one przytulne i szczególnie wieczorem, miały swój klimat, który pozwoli bez problemu zasnąć. Można śmiało powiedzieć, że jest to kąt, w którym chcielibyśmy zregenerować siły, wyczyścić umysł ze zgiełku i przygotować się na nowy dzień. I od razu zaznaczmy – to nie będzie wpis psychologiczno-coachowy. W tym wszystkim chodzi o panele ścienne.

Panele drewniane w sypialni, kiedy nie ma osobnego pomieszczeniem

Zanim omówimy, jak można ciekawie zamontować panele drewniane w sypialni, poświęćmy chwilę czasu na jeden z wątków, poruszonych wyżej. To prawda, że nie każdy może się cieszyć z osobnego pomieszczenia na sen. Chcemy jednak powiedzieć, że za sprawą lameli można ten problem rozwiązać. Do tego celu panele między innymi służą. To znaczy do tego, by za ich sprawą oddzielić część, przeznaczoną na sen, od reszty pomieszczenia. Nie trzeba budować specjalnej ścianki działowej, czy oddzielać te miejsca płytą gipsową. Wystarczy wykorzystać lamelki w charakterze ażurowym i sypialnia jest gotowa. Jeżeli to jeszcze dobrze zaaranżujemy, pojawią się kwiaty, może jakaś gra świateł, jesteśmy w stanie wyraźnie oddzielić miejsce relaksu od zwykłych, codziennych czynności.

Panele drewniane w sypialni zaznaczą swoją obecność

Natomiast panele drewniane w sypialni to pomysł, który powinien się wielu z Was spodobać. Mają one to do siebie, że nie wymagają montażu na całej powierzchni ściany lub sufitu. Ze względu na ich dekoracyjny charakter, a nawet możliwości redukcji hałasu z zewnątrz, wystarczy, że pojawią się w jednym miejscu. Już w ten sposób wyraźnie zaznaczą swoją obecność. Najczęściej w sypialni Klienci decydują się na montaż paneli u wezgłowia łóżka. Przyczyny tego są różne. Przede wszystkim estetyczne. Tak zamontowane wprowadzają pewnego rodzaju delikatność, dobrze się komponują w tym miejscu z resztą pomieszczenia. Ciekawie kontrastują z kolorami narzuty, niewątpliwie ich obecność sprawia, że jest zdecydowanie przytulniej i przyjaźniej.

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie porozmawiamy o tym z Państwem. Nasi specjaliści doradzą i zaproponują najlepsze rozwiązania. Można się z nami kontaktować telefonicznie: 577 675 131 lub 575 675 131 oraz mailowo: biuro@gepto.pl

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt