biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Dekoracje świąteczne z drewna

Blog

krzysztof@beeweb.pl
25 listopada, 2019

Share

Dekoracje świąteczne z drewna

Drewno w domu to nie tylko kwestia użytkowa. To nie tylko panel drewniany czy blat drewniany. To również niepowtarzalny klimat i nastrój. To szerokie pole do popisu do aranżacji wnętrz z użyciem drewnianych ozdób świątecznych.

Dekoracje świąteczne z drewna litego to cudowny dodatek do aranżacji wystroju domu jak i świątecznego stołu. To zarówno stroiki, choinki czy drewniane ( bardzo popularne ) napisy witające gości lub podkreślające atmosferę domu podczas świąt.

Zrób lub kup to sam

Do wykonania ozdób polecamy rodzime gatunku takie jak buk, dąb czy efektowny jesion. Określone ozdoby możemy pokrywać całą gamą kolorów farb lub lakierów o różnych właściwościach. Dzięki użyciu tych ekologicznych materiałów święta Bożego Narodzenia zyskają wyjątkowy klimat.

Jeśli nie chcecie Państwo samemu wykonywać świątecznych ozdób zapraszamy do internetu. Szereg polskich firm oferuje w tym okresie szeroką gamę ozdób choinkowych i świątecznych wykonanych z starannie wyselekcjonowanych gatunków drewna.

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

8 thoughts on “Dekoracje świąteczne z drewna”

 1. Matka Polka

  Author

  3 stycznia, 2020

  W te święta z dziećmi wykonaliśmy ozdoby zgodnie z filozofią zero waste. Wszystko nam wyszło tak jak planowaliśmy, a po za tym, co najważniejsze, spędziliśmy trochę czasu jako rodzina. Usiedliśmy wokół naszej wysepki kuchennej i okazał się, że blat drewniany to świetne miejsce do pracy. Już jesteśmy umówieni na przyszły rok.

  Odpowiedz

 2. Wioletta Serdak

  Author

  3 stycznia, 2020

  Skorzystaliśmy z pomocy sieci i na naszym drzewku wiszą ozdoby wykonane przez nas samych. Dało nam to mnóstwo zabawy i przeświadczenia, że robimy coś dla przyrody. Choinkę mamy już trzeci rok tą samą i zaraz po świętach wraca na ogród.

  Odpowiedz

 3. Borys

  Author

  18 lutego, 2020

  Czy będą pomysły na święta Wielkanocne? Uwielbiam robić dekoracje świąteczne z drewna, a następną okazją będzie właśnie Wielkanoc. Dekoracji w moim domu jest od groma, takie mam hobby, że je po prostu lubię. Czekam z niecierpliwością na kolejny podobny artykuł.

  Odpowiedz

 4. Pruszków

  Author

  10 marca, 2020

  Ja z córką od zawsze robimy ozdoby same, a od niedawna właśnie z drewna. Polecam każdemu takie ozdoby, wpasowują się do każdej aranżacji.

  Odpowiedz

 5. Alina

  Author

  30 września, 2020

  Uwielbiam dekorowanie domu na święta. Wprawdzie drewnianych ozdób jeszcze nie miałam, ale chętnie wykorzystam ten pomysł w tym roku. Dzięki za inspirujący tekst

  Odpowiedz

 6. Elka -Janki

  Author

  30 września, 2020

  U mnie już teraz zaczynają powstawać nowe ozoby świąteczne. Wiem, że to spore wyprzedzenie ale zazwyczaj ozdoby na choinkę czy dekoracje na stół dostają moi bliscy w prezencie. Trzeba ich troszkę zrobić, aby każdy był zadowolony

  Odpowiedz

 7. Tania

  Author

  10 listopada, 2020

  Już najwyższy czas wybierać się na zakupy świątecznych ozdób. Od kilku lat zamawiam drewniane dekoracje u rękodzielników. Jestem bardzo zadowolona

  Odpowiedz

 8. Helena

  Author

  28 grudnia, 2020

  Pomysły ekstra. W tym roku robiliśmy z dziećmi dekoracje z różnych materiałów w tym z drewna. powstał świąteczny wieniec, choinka na ścianę i kilka ozdób choinkowych zupełnie nietypowych. To co powstało to jedno, ale zabawa była wspaniała 🙂

  Odpowiedz

Leave Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt