biuro@gepto.pl

+48 577-675-131

ul. Ogrodowa 17, 05-420 Józefów Warszawa

Funkcjonalne panele ścienne

Blog

GEPTO
23 grudnia, 2020

Share

Funkcjonalne panele ścienne

Najczęściej, kiedy czytamy o panelach, zastanawiając się, czy warto je wykorzystać w mieszkaniu lub biurze, dowiadujemy się, że mają charakter dekoracyjny. Że ich estetyka wprowadza zupełnie inną atmosferę do pomieszczenia, a możliwość doboru koloru, wywraca do góry nogami nasze wyobrażenie o pokoju, biurze, salonie, czy kuchni. Wszystko to prawda, ale warto pamiętać, że panele drewniane Warszawa, to coś więcej. To również funkcjonalność.

 

Wiadomo, że na panele ścienne i sufitowe nie decydujemy się co dwa dni. Najczęściej odbywa się to wtedy, kiedy remontujemy mieszkanie, odświeżamy biuro, ewentualnie rozglądamy się za mieszkaniem lub domem do remontu. Wtedy spośród wielu decyzji, które musimy podjąć, są i te, które będą skutkowały na lata, a przynajmniej na jakiś czas.

 

Panele ścienne i sufitowe

 

Marka Gepto proponuje panele ścienne i sufitowe Warszawa, ponieważ ich funkcjonalność w połączeniu z wartością dekoracyjną, rozwiązują wiele możliwych problemów. Weźmy chociażby taką sytuację, gdzie trzeba zastanowić się, co zrobić z nierównościami na ścianie. Jak się ich pozbyć. Najlepiej oczywiście byłoby postawić nową, ale starajmy się myśleć realnie. Standardowe rozwiązania przynoszą w takich sytuacjach rozmaite odpowiedzi. Na pewno nie da się jedną z nich rozwiązać problem. Zazwyczaj – potrzebne są do tego dwa rodzaje czynności remontowych, jak np. szpachlowanie i malowanie.

 

Montaż paneli sprowadza nasz hipotetyczny problem do jednego rozwiązania. Bo panele mają tę przewagę, że dzięki nim można raz na zawsze pozbyć się wszelkich nierówności i raz na zawsze o nich zapomnieć. Panele ścienne Warszawa najzwyczajniej w świecie je zasłonią bez dodatkowych czynności. I nagle może się okazać, że jednym rozwiązaniem, pozbawiamy się nie tylko problemu, ale zyskujemy to, z czego panele są znane i cenione – czyli niepowtarzalny walor dekoracyjny.

 

Równie ciekawe rozwiązania

 

Oczywiście mogą pojawić się wątpliwości lub pytania. Czy na pewno zakrywając tego rodzaju ścianę, nie będzie widać nierówności? Gepto ma na to odpowiedź. Na przykład panele ścienne i sufitowe COMPLETO. Dzięki pełnej budowie nie widać niczego, co jest pod spodem. I ten element wnętrza pozostaje dla nas nie tylko zakryty, ale również nie daje o sobie znać. Od tej pory przed naszymi oczami pojawią się panele, z których będziemy zadowoleni.

 

To zresztą nie jedyne możliwości. Panele CALADO z kolei są nieco lżejsze od COMPLETO, lepiej też pochłaniają dźwięk. Są ażurowe, co z kolei daje kolejne, inne, równie ciekawe rozwiązania. Bo panele, jeżeli im zaufamy, odsłonią przed nami rozmaite korzyści. Trzeba tylko być na nie przygotowanym.

Tags:

Subscribe

Be the first to get the latest updates, right to your inbox.

Panele ścienne i sufitowe

Jesteś zainteresowany naszymi panelami? Skontaktuj się z nami. Podaj wymiary powierzchni pod zabudowę, wówczas oszacujemy koszt wykonania i montażu paneli.

Kontakt